Geplaatst: 1 december 200618 jaren comment_552500 Gegroet iedereen Zit met het probleem dat men target lock niet werkt (trouwens ook niet bij vice city , bij san andreas kan ik een target locken maar niet vlot wisselen van target zoals op de ps2). Iemand die een oplossing weet?
Geplaatst: 1 december 200618 jaren comment_552515 Gegroet iedereenZit met het probleem dat men target lock niet werkt (trouwens ook niet bij vice city , bij san andreas kan ik een target locken maar niet vlot wisselen van target zoals op de ps2). Iemand die een oplossing weet? Welkom op het forum GTA III is aardig oud, dus ik betwijfel of dit wel heel vlot kan. Ik weet ook niet over welke console je het hebt. Ik heb GTA III op de PC, en ik heb dus nooit een auto-richter aanstaan want met de muis richten is veel handiger. Dit raad ik je ook aan op de PC. Als je hem op de PS2 hebt, dan kan ik je dus niet veel verder helpen. Je kan wel, wat ik altijd doe, eerst je target los laten als deze dood is, en dan op een nieuwe richten. Als je target lock helemaal niet werkt dan ligt dit niet aan het spel maar aan je console. Dus ik zou dit allemaal nog even controleren.
Geplaatst: 1 december 200618 jaren comment_552539 Als je op de ps2 hebt kan je terwijl je richt met L2 en R2 van doelwit verwisselen. Bewerkt: 1 december 200618 jaren door MASTERMIND
Gegroet iedereen
Zit met het probleem dat men target lock niet werkt (trouwens ook niet bij vice city , bij san andreas kan ik een target locken maar niet vlot wisselen van target zoals op de ps2).
Iemand die een oplossing weet?