Jump to content
Geplaatst:
comment_557969

Hoe haal ik de praatgeluiden uit een missie weg. Maar ik wil wel dat het nog even lang blijft duren.

Want volgens mijn is de ondertiteling evenlang als het geluid? Moet ik het dan met lege audio files in de SCM doen. En wat zijn geluid-lijnen in de SCM, of zit dat in het filmpje? ( of moet ik dan een wait erop gooien of stopt het filmpje dan ook ( ik weet niet hoe dit moet, dan graag uitleg derbij))

Greetz Slurfie

Alvast bedankt.

PS. ondertiteling kan ik wel veranderen

Bewerkt: door slurfie

Featured Replies

Geplaatst:
comment_559948

Het simpelste is gewoon de geluidsbestanden weggooien die je niet leuk vind (wat het nut daarvan ook mag zijn...) Anders kun je met scm proberen naar 'sound' the zoeken,,,

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.