[San Andreas] Copland [Puma]
Featured Replies
Recent actief 0
- Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.
Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.
Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.
Hey ik heb laatst een beetje lopen klooien met de pedstats.. En dit is wat eruit is gekomen: Een mod waarbij er alleen nog maar politie op straat loopt! Harde fun voor de mensen die kicken op politieachtervolgingen e.d. . Het is heel simpel te installeren, je moet gewoonweg 2 bestanden in de data map overschrijven.
Het is mogelijk meerdere niveaus te kiezen, afhankelijk van hoe snel de politie doodgaat: "Easy": Hierbij knal je ze zo ongeveer achter elkaar neer. "Normal": De gewone stats van de politie. "Hard": Je moet nu echt gericht gaan knallen op de politie want het duurt nu ook wat langer tot ze doodgaan/zijn.
Ook heb ik voor de gein een filmpje gemaakt en die op YouTube gezet; deze laat zien wat de er dus ingame gebeurd. Het gebruikte niveau in dit filmpje is "Easy".
Edit: En die politieauto die je ziet zit niet in de mod
.
=>DOWNLOAD<=
En wat vinden de heren (en dames
) ervan?
Bewerkt: door Puma