Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_565916

Die van Juelz Santana geef ik een 8.0. Ik vind hem wel mooi, maar het lijkt net een duivel, en daar houd ik niet zo van. Ik zie dat je dit wat vaker hebt gedaan: 8,0.

Die van The Game vind ik ook heel erg mooi, ik geef deze een 8,5. Ik luister zelf heel vaak naat The Game en ik zie een mooie signature met niet te veel ''poehaa'' erop. Mooie titel en de gezichtsuitdrukking is goed te zien. Ik weet niet wat er allemaal op staat, maar het is mooi uitgewerkt, nogmaals aan jezelf te danken:8,5.

Als je zo doorgaat wordt je hoofd te zwaar van de negens en tienen die aan je ketting hangen van al dat photoshoppen! Ik wil je ermee zeggen, ga zo door met photoshoppen!

Geplaatst:
comment_567883
Met 1 rate kan ik niet leven!

Och, ik geef ook wel een rate. Komtie:

Sig 1: Ik ken hem niet maar daar gaat het niet om. Die spetters aan de bovenkant en de strepen rechts zijn mooi gedaan. Ik vind hem eerlijk gezegd niet op een duivel lijken. De achtergrond is ook mooi. De lichteffecten

op zijn gezicht zijn leuk. Hij ziet er heel mysterieus uit zo. Ik zeg een 8.4

Sig 2: The Game vind ik zelf heel goed. Zoals Toni Caprioni zitten er niet zoveel fratsen op, dat zie je niet veel. Er zitten veel mooie details in zijn gezicht. Mooi lettertype gebruikt, past goed bij de sig. Ik weet niet wat er onder zijn gezicht zit, maar het is wel mooi. Een... 8.8. Uitstekende sig.

Bewerkt: door Tunix

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.