Geplaatst: 31 december 200618 jaren comment_572268 Hallo Ik heb een tijd geleden weer eens Vice City geinstalleerd. En nu zou ik graag de Liberty City mod erin zetten. Die mod die je liberty city geeft met alle mogelijkheden van Vice. Ik heb gezocht op internet maar niks gevonden. Weet iemand van jullie waar ik hem kan vinden ?? Alvast bedankt Greetz GTA GUY
Geplaatst: 31 december 200618 jaren comment_572278 HalloIk heb een tijd geleden weer eens Vice City geinstalleerd. En nu zou ik graag de Liberty City mod erin zetten. Die mod die je liberty city geeft met alle mogelijkheden van Vice. Ik heb gezocht op internet maar niks gevonden. Weet iemand van jullie waar ik hem kan vinden ?? Alvast bedankt Greetz GTA GUY Ik geloof dat je 'Grand theft Auto: State of Liberty' bedoeld. Als dat hem is moet je even kijk op de site van de makers. Op de site wordt gezegd dat de releasedatum op 30 Oktober 2006 is, hij moet dus al uit zijn. Ik kan alleen nog geen download vinden.
Geplaatst: 31 december 200618 jaren Auteur comment_572283 Nee, ik weet zeker dat deze mod al lang uit is. Want ik heb er filmpjes van gezien. Deze mod is voor Vice City. Je krijgt zo de hele stad liberty City alleen dan met de vliegtuigen en motors en helicopters van Vice City.
Geplaatst: 31 december 200618 jaren comment_572292 GTA: Liberty City, een total conversion mod voor Vice City. Klik
Geplaatst: 31 december 200618 jaren Auteur comment_572302 Is er niet een andere site ?? Want van die kan ik jammer genoeg niets downloaden.
Geplaatst: 31 december 200618 jaren comment_572308 Ik denk dat hun server ofzo ff down is want je kan er momenteel idd niks downloaden. Het is helaas de enige site met de mod, probeer het dus later nog eens.
Geplaatst: 31 december 200618 jaren Auteur comment_572318 Ik heb een site gevonden die de mod ook (nog) hebben. Ik heb hem al gedownload. Bedankt voor de snelle hulp. P.S. Hoe verander je je personage in gta lc ?? gewoon met de img tool ?? Bewerkt: 1 januari 200718 jaren door GTA GUY
Geplaatst: 1 januari 200718 jaren comment_573031 Gewoon net zoals bij de gewone GTA's, je hebt het bestand player.bmp, dat is Claude, dingen die je dan van hem gaat bewerken zie je in het spel terug, ik geloof dat je zelf nog wel even een andere erbij moet zetten, ipv player.bmp vervangen. Dit is bij GTA3 en VC hetzelfde.
Geplaatst: 1 januari 200718 jaren comment_573055 Gewoon net zoals bij de gewone GTA's, je hebt het bestand player.bmp, dat is Claude, dingen die je dan van hem gaat bewerken zie je in het spel terug, ik geloof dat je zelf nog wel even een andere erbij moet zetten, ipv player.bmp vervangen. Dit is bij GTA3 en VC hetzelfde. Dit gaat over GTA VC dus dat is Tommy Maarja je kan player.bmp openen, en dan kan je de verschillende delen bewerken, opslaan, en het nieuwe bestand in de Skins map zetten. Je kan ook skins downloaden van internet. Als je een ander model wilt, moet je met IMG tool player.dff vervangen voor een andere gedownloade model.
Geplaatst: 1 januari 200718 jaren comment_573071 Nadeel van skins is alleen dat je ze niet terug ziet in de cutscenes en het alleen werkt in z'n 'Hawai suite' Ik raad dus wel aan om inderdaad de IMG-Tool te gebruiken, daarmee open je gewoon GTA3.IMG en je zoekt de skin van tommy op. Dan export je gewoon de .TXD van Tommy en dan open je deze in TXD Workshop.. Hier vervang je de texture van het uiterlijk van tommy met de texture van een ander personage, dit is dus ook een .BMP zoals je die ook vind als je naar player skins zoekt. Sla de TXD op en vervang deze dan met de originele, omdat je naam IMG-Tool zelf al aanhaald ga ik ervan uit dat je het wel begrijpt. Mocht het zijn van niet zie dan deze uitleg: >>Klik<< IMG Tool - >>Download<< TXD Workshop - Megaupload.com TXD Workshop Skin op 't internet - >>Download data-base<<
Geplaatst: 1 januari 200718 jaren Auteur comment_573388 Het is gelukt. Ik moest alleen ff de juiste map vinden. Bedankt voor de info. Ik weet inderdaad hoe de Img tool werkt. Greetz GTA GUY Bewerkt: 1 januari 200718 jaren door GTA GUY
Hallo
Ik heb een tijd geleden weer eens Vice City geinstalleerd. En nu zou ik graag
de Liberty City mod erin zetten. Die mod die je liberty city geeft met alle mogelijkheden
van Vice. Ik heb gezocht op internet maar niks gevonden. Weet iemand van jullie waar
ik hem kan vinden ??
Alvast bedankt
Greetz GTA GUY