Geplaatst: 8 januari 200718 jaren comment_580902 als ik een nieuw doc open met photoshop komt dit met al die blokjes hoe krijg ik et weg?!
Geplaatst: 8 januari 200718 jaren comment_580911 Rustig aan, zoiets noemt men een Grid en dat kan je in Photoshop dus ook gebruiken. Dat kan je instellen in de taakbalk. Ga naar 'View' en vervolgens ga je naar 'Show' dan klapt er weer een menu uit en dan staat er Grid. Klik dit aan en het is weer weg, je kunt het ook sneller aanpakken door CTRL en + tegelijk in te drukken dan komt hij direct weer terug. Je hebt dus ergens op gedrukt wat niet nodig was en tevens hoort dit in Graphics Algemeen forum. Ik heb voor de verduikdelijking ook nog even een screen gemaakt zodat het helemaal duidelijk is. In het vervolg kan de titel ook wel in kleine letters hoor.
Geplaatst: 8 januari 200718 jaren Auteur comment_580915 Dankje wel SummerBase! By the way kan dit als een gewone topic blijfen? bijv als iemand hulp nodig heeft Bewerkt: 8 januari 200718 jaren door BangBros
Geplaatst: 8 januari 200718 jaren comment_581023 Ja ,Topics waarin de regels niet gebroken worden blijfen altijd open . Alleen ze zakken meestal wel ver achter in de forum pagina's
als ik een nieuw doc open met photoshop komt dit met al die blokjes hoe krijg ik et weg?!