Geplaatst: 13 januari 200718 jaren comment_584730 hey, ik heb de blood mod geinstalleerd voor vc, en nu heb ik dit probleem met water: weet iemand hoe ik dit moet oplossen?
Geplaatst: 13 januari 200718 jaren comment_584784 Brbgtaplayer, ik zie geen probleem hoor. Ik ken de bloodmod niet, maar waarschijnlijk zat die nieuwe watertexture gewoon inbegrepen bij de mod. Je kunt het simpelweg fixen door met de TXD-Workshop het bestand C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City\models\particle.txd te openen en door te textures te scrollen totdat je waterclear256 tegenkomt. Klik op de grote import knop en vervang de texture door het volgende plaatje: Sla nu de txd op en als het goed is is het water in VC weer gefixed
Geplaatst: 13 januari 200718 jaren Auteur comment_584787 ja bedankt, maar dat wil ik niet. ik wil dat het water bloederig word, maar alleen verderop is het bloederig, en van dichtbij niet. en van dichtbij hoort het ook bloederig de zijn, maar dat is het niet! hoe moet ik dat dan zo krijgen?
hey,
ik heb de blood mod geinstalleerd voor vc, en nu heb ik dit probleem met water:
weet iemand hoe ik dit moet oplossen?