Geplaatst: 19 januari 200719 jaren Ik ben nu met de MAP editor bezig maar ik als ik de checkpoint pak en ik klik op F3 dan zie je allemaal dingen die je kan doen nu is mijn vraag hoe kleur je de checkpoint in kleuren rood blauw geel enz. Zijn er codes voor. Om de checkpoint te laten kleuren.
Geplaatst: 19 januari 200719 jaren MTA Manual zegt: Control + Mouse scroll Use to change checkpoint color.
Geplaatst: 19 januari 200719 jaren http://www.developingwebs.net/tools/color.php Linksboven staan getallen, vul die in bij de Map Editor en je bent klaar.
Ik ben nu met de MAP editor bezig maar ik als ik de checkpoint pak en ik klik op F3 dan zie je allemaal dingen die je kan doen nu is mijn vraag hoe kleur je de checkpoint in kleuren rood blauw geel enz.
Zijn er codes voor.
Om de checkpoint te laten kleuren.