Jump to content
Geplaatst:
comment_590223

Ik zit met een probleem, als ik op de grond sta met een vliegtuig, kan ik niet sturen, ik

kan pas sturen wanneer het vleigtuig is opgestegen.

Ik zit nu bij Vertical Bird, en aan het eind moet ik die Hydra de hangar inrijden, maar dat gaat dus niet.

Kan iemand me hiermee helpen?

Bewerkt: door Silent Thunder

Featured Replies

Geplaatst:
comment_590262

Ik weet wel wat jij verkeerd doet. Jij probeert waarschijnlijk op de grond te sturen met de pijltjes naar links en rechts ofzo, maar dit heeft net zoals bij echte vliegtuigen nauwelijks effect. Gebruik hiervoor het staartroer, dat standaard gebonden is aan de toetsen E en Q. Op de playstation zijn dat volgensmij de knoppen R2 en L2.

:bier: Nuke[NL]

Geplaatst:
comment_590274

nuke [nl] heeft het goed uitgelegd .. maar snap je het nou .. ?

>>> Door Bling: Je post voegt geen enkele waarde toe aan het topic, en daarom versta ik deze post ook onder de categorie "spam". Dit soort posts voortaan vermijden aub. <<<

Geplaatst:
comment_590877

nog een tip

als je met de hydra wilt stunten:

op de kop vliegen:

een looping maken zover dat je op de kop bent,

dan is W omhoog en S omlaag

op z'n zij vliegen:

druk wanneer je aardig wat speed hebt op DofA en ben je dan op z'n zij

druk dan steeds snel A en D achter elkaar.

en af en toe W of S voor extra fun

Bewerkt: door xSANx-xERWINx

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.