Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_594556

Bedoel je dat je een subtitles voor je film wilt downloaden?

Want echt duidelijk ben je niet... Maarja, waarschijnlijk is het wel voor subtitles dus geef ik even een uitlegje. ;)

Ga naar goede site's waar je veel subtitles vind. Ik heb even wat goede site's voor jou gezocht : http://www.subtitlesnl.com/ , http://www.subtitles-divx.net/ en http://subtitles.images.o2.cz/ . Zoek anders zelf eens verder op Google .

Om films met subtitles af te spelen gebruik je best 'BSplayer', dat is een programma waarbij je films en ondertitels kunt afspelen (ook nog muziek en alles hoor). Je kan dit programma hier gratis downloaden : BSplayer.org.

Als je dit programma hebt gedownload dan open je je film in dat programma. Zet hem op stop. Ga nu naar 'Video' en dan het eerste vlakje, daar klik je op . Zoek nu naar je ondertitels en open ze, begin de film en er zijn ondertitels. Hier toch maar even een screentje ter verduidelijking. ;)

ondertitelingbsplayer0ss.png

Hier kun je je ondertitels afspelen

Hopelijk lukt het! ;)

Geplaatst:
comment_595155

oké, daar weet ik niks van af.. dus kan ik je helaas niet helpen

>>> Door Jowx: Post dan gewoon niet, hiermee help je de topicstarter niet en dit zien we gewoon als spam.. <<<

Bewerkt: door Jowx

Geplaatst:
  • Auteur
comment_595166
oké, daar weet ik niks van af.. dus kan ik je helaas niet helpen

waarom reageer je dan :duh:

>>> Door Jowx: Het heeft geen zin om op dat soort berichten te reageren, een pb naar een moderator om dit soort berichten te melden is beter en stellen we meer op prijs. :)<<<

Geplaatst:
comment_597298

Het kan wel ;) ik heb The Movies ook, je moet ergens bij movie maker (in The Movies he, niet windows moviemaker) geavanceerde opties ofzo kiezen, maar ik weet niet juist waar dat staat

Bewerkt: door Jericho

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.