Jump to content
Geplaatst:
comment_599473

Ik ben overnieuw begonnen met SA, net Tagging Up Turf gedaan. Toen liep ik achter Sweet aan (2e deel, in de buurt van de Cluckin' Bell) en raad eens? Sweet zat aan de rechterkant van de auto! Is dit altijd zo of ligt dit aan mij? Helaas geen screens...

Featured Replies

Geplaatst:
comment_599502

Het zal hoogstwaarschijnlijk een slordigheidsfoutje

van Rockstar geweest zijn.

Knap dat het jou wel is opgevallen, ik had het nooit door.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_599581

Dat bedoel ik ja. Ik was op de auto gesprongen :puh: Het lijkt er op dat de auto uit zichzelf rijd :D Ik heb de gewoonte om dingen die weg rijden te volgen (Hilary in The Job, etc.)

Geplaatst:
comment_599670
Dat bedoel ik ja. Ik was op de auto gesprongen :puh: Het lijkt er op dat de auto uit zichzelf rijd :D Ik heb de gewoonte om dingen die weg rijden te volgen (Hilary in The Job, etc.)

Vraagje, waar kwam je uit? In deze missie dus

Geplaatst:
comment_599711

Ah man! Shit die R* maakt ook vaak fouten, ik heb die een keer gezien en toen dacht ik "Oh nee, wat is dit! Heb ik een SA gekocht, en zie ik gelijk iets wat niet klopt" Maar gelukkig heb jij dit topic aangemaakt :)

>>> Door Bling: Schoonheidsfoutjes zullen altijd blijven bestaan. Overigens is het niet nodig om een bericht met deze inhoud te plaatsen in dit topic, aangezien het niet bepaald iets nuttigs toevoegd. :) <<<

Sorry Bling :$

Ah man sorry ik heb de verkeerde knop gedrukt.

>>> Door Dutchy3010: Kan gebeuren :Y. Posts samengevoegd :).<<<

Geplaatst:
comment_602871
Zoals Silverbyte al zegt. Hij verdwijnt na een eindje, of ik ben hem kwijtgeraakt :clown:
Al gekeken op de afdeling: 'Gevonden Voorwerpen'? :clown:

Het verhaal gaat verder. Sweet zegt dat hij in een andere buurt verf gaat spuiten en rijdt vervolgens weg, zoals hierboven aangegeven zit Sweet nog op de passagiersstoel.

Ik heb deze missie net nogmaals gedaan, ben netjes uitgestapt etc. etc. Begon vervolgens wat Ballas neer te knallen met de politie vlak achter mij, zo'n wout liep in de weg dus die was toen ook het bokje 8) , gevolg: 2 sterren wanted level en een laag body-armor / health. Dus ging ik naar de Cop Bribe even ten westen van The Johnson House, daarna wilde ik nog een verse armor ophalen (achter het huis van Sweet onder de brug) en wie kom ik tegen op het plein voor het huis van Sweet? Juist Sweet zelf :D in z'n eigen auto, nog steeds op de passagiersstoel en met de deuren stevig op slot. :cab:

Zo :D weer een mysterie opgelost :bier:

Edit, @hieronder: Ik begrijp je vraag niet helemaal, wat hierboven staat beschreven gebeurde tijdens de missie Tagging Up Turf en zal wel specifiek alleen tijdens deze missie gebeuren.

Bewerkt: door _KoE_Mzungu

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.