Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

kleren in gta sa zetten

Geplaatst:

ik heb een jas met zo'n pels eraan gedownload en ik probeer het via SAMI in gta te zetten en het lukt niet wil iemand me helpen

Featured Replies

Geplaatst:
ik heb een jas met zo'n pels eraan gedownload en ik probeer het via SAMI in gta te zetten en het lukt niet wil iemand me helpen

Met SAMI wil het ook niet vrees ik. Ik denk, maar ik weet haast wel zeker, dat dit moet met de IMG Tool. Een Shirt bestaat uit een .txd bestand deze moet je dus vervangen met het origineel. Ik neem als voorbeeld een shirt die ik net heb gedownload. Ik zie de volgende bestanden:

Ik heb alleen dit nodig:

Nu open ik mijn IMG Tool en zoek ik dat bestand op, dit kan via Edit > Find. Open dan niet de GTA3.img, zoals je meestal doet, maar open de Player.img. Typ bij 'Find' de naam in van het bestand dat je wilt vervangen, bij mij was dat:

Klik dan op: volgende zoeken. Als het goed is moet er dan iets gevonden zijn, bij mij wel:

Ga dan naar: Commands > Delete. Nu is het origineel verwijderd. Ga dan naar Commands > Add, en zoek je nieuwe shirt op. Dubbelklik, en deze zal aan de player.img toegevoegd worden.

Maak wel back-ups van je bestanden!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.