Geplaatst: 24 februari 200718 jaren comment_618606 Is het mogelijk om mods te maken voor vcs op PSP, of gaat dit gewoon niet ?
Geplaatst: 24 februari 200718 jaren comment_619014 Ik weet dat het in Liberty City Stories mogelijk was om de genetrick objecten die al in het spel zaten te mappen mdoor middel van de Cheat Device. Hiermee kon je met bijvoorbeeld met een paneel een huisje maken. Ik heb even opgezocht als dit ook mogelijk zou zijn met Vice City Stories, en dat is het ook. Maar je moet de Cheat Device runnen met je Dev-Hook. Lees de Read-Me goed door, hier staat alles goed uitgelegd hoe je de Cheat Device moet runnen op je PSP. VCS CheatDevice v2.3 PRX for VCS.Vriendelijke groeten, DaBeast
Geplaatst: 24 februari 200718 jaren Auteur comment_619017 Ik weet dat het in Liberty City Stories mogelijk was om de genetrick objecten die al in het spel zaten te mappen mdoor middel van de Cheat Device. Hiermee kon je met bijvoorbeeld met een paneel een huisje maken. Ik heb even opgezocht als dit ook mogelijk zou zijn met Vice City Stories, en dat is het ook. Maar je moet de Cheat Device runnen met je Dev-Hook. Lees de Read-Me goed door, hier staat alles goed uitgelegd hoe je de Cheat Device moet runnen op je PSP. VCS CheatDevice v2.3 PRX for VCS. Vriendelijke groeten, DaBeast Heel hard bedankt! Maar het spijtige is dat ik cheatdevice nooit op mijn psp kan krijgen omdat ik firmware 3.11 heb Maar toch bedankt!
Geplaatst: 3 maart 200718 jaren comment_624763 Ik weet dat het in Liberty City Stories mogelijk was om de genetrick objecten die al in het spel zaten te mappen mdoor middel van de Cheat Device. Hiermee kon je met bijvoorbeeld met een paneel een huisje maken. Ik heb even opgezocht als dit ook mogelijk zou zijn met Vice City Stories, en dat is het ook. Maar je moet de Cheat Device runnen met je Dev-Hook. Lees de Read-Me goed door, hier staat alles goed uitgelegd hoe je de Cheat Device moet runnen op je PSP. VCS CheatDevice v2.3 PRX for VCS. Vriendelijke groeten, DaBeast Heel hard bedankt! Maar het spijtige is dat ik cheatdevice nooit op mijn psp kan krijgen omdat ik firmware 3.11 heb Maar toch bedankt! Dan moet je hem downgraden, maar daar mag hier niet over gepraat worden.
Geplaatst: 3 maart 200718 jaren comment_624781 Dan moet je hem downgraden, maar daar mag hier niet over gepraat worden. Je mag wel downgraden, het is niet illigaal, dus mag je dat doen. Helaas bestaat er nog geen downgrader voor Firmware 3.11. Dus je zal enige tijd moeten wachten. Tevens zou je het nieuws kunnen volgen op PSP Homebrew gebied. Ik zie net dat je de Liberty City Stories Cheat Device ook al tot 3.03 kunt gebruiken. Dat je hem op 3.11 kan gebruiken gaat dus niet meer lang duren. En daarna is het aleen nog maar wachten op de Vice City Stories versie. PSPupdates.com Vriendelijke groeten, DaBeast
Is het mogelijk om mods te maken voor vcs op PSP, of gaat dit gewoon niet ?