Geplaatst: 7 maart 200718 jaren comment_628091 Hallo, Ik krijg het maar niet voor elkaar om een standaard .dff bestand weer te kunnen geven in 3ds max 9. Ik gebruik de KAMS scripts. Maar welke heb ik daarvan nodig om een .dff weer te kunnen geven?
Geplaatst: 9 maart 200718 jaren comment_629367 Helaas werken de Kams Scripts niet op 3DS Max 9+. Je zal een andere versie moeten downloaden van 3DS Max (trail welliswaar), bijvoorbeeld 3DS Max 7 of 8. Voor deze versies zijn de scripts gemaakt. Verder kan ik je niet helpen, er zit ook niets anders op dan een vorige versie te downloaden. Vriendelijke groeten, DaBeast
Hallo,
Ik krijg het maar niet voor elkaar om een standaard .dff bestand weer te kunnen geven in 3ds max 9. Ik gebruik de KAMS scripts. Maar welke heb ik daarvan nodig om een .dff weer te kunnen geven?