Geplaatst: 11 maart 200718 jaren comment_630649 Hallo Ik moet een missie doen bij sweet maar als ik het wil doen dan staat er dat ik meer territoriums moet veroveren . Maar ik heb er nu al 17 hoeveel moet je er wel doen ??
Geplaatst: 11 maart 200718 jaren comment_630652 Ik moet een missie doen bij sweet maar als ik het wil doen dan staat er dat ik meer territoriums moet veroveren .Maar ik heb er nu al 17 hoeveel moet je er wel doen ?? Op de pagina End of the line op WikiGTA is te lezen hoeveel je moet hebben om die missie te kunnen doen: *KLIK*. Daar kun je lezen dat je 35 % van alle ganggebieden moet hebben, of 20 gebieden in totaal. In jouw geval hoef je dus niet meer zoveel te doen voordat de missie beschikbaar is.
Geplaatst: 11 maart 200718 jaren Auteur comment_630654 Ik moet een missie doen bij sweet maar als ik het wil doen dan staat er dat ik meer territoriums moet veroveren .Maar ik heb er nu al 17 hoeveel moet je er wel doen ?? Op de pagina End of the line op WikiGTA is te lezen hoeveel je moet hebben om die missie te kunnen doen: *KLIK*. Daar kun je lezen dat je 35 % van alle ganggebieden moet hebben, of 20 gebieden in totaal. In jouw geval hoef je dus niet meer zoveel te doen voordat de missie beschikbaar is. Ok Bedankt voor het snelle antwoord . Moet het verplicht van de ballas zijn ??
Hallo
Ik moet een missie doen bij sweet maar als ik het wil doen dan staat er dat ik meer territoriums moet veroveren .
Maar ik heb er nu al 17 hoeveel moet je er wel doen ??