Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_632873

Ik heb een vraagje over mijn computer. Ik weet niet waar ik het moet plaatsen, dus plaats ik het maar hier;

Ik heb nu net een nieuwe pc met Windows Vista er op en er is nu altijd tussen de 900 en 1000 MB van mijn geheugen in gebruik. Ik heb 2 GB, dus ik hou nog wel wat over, maar als ik een spel wil spelen blijft daar dus maar 1 GB voor over. Volgens de microsoft heb je 512 MB nodig om Vista te draaien, dus ik dacht dat er wel iets niet helemaal goed moet gaan. Hoort het zo dat er altijd 45-50% van mijn geheugen gebruikt wordt?

>>> Door Preddy: Afgesplitst van Besturingssysteem topic<<<

Featured Replies

Geplaatst:
comment_632898

Windows Vista maakt gebruik van de techniek SuperFetch: http://www.microsoft.com/windows/products/...superfetch.mspx

SuperFetch laad dus alvast "delen" van programma's die je vaak gebruikt en dat is waarom er zoveel geheugen wordt gebruikt. Echter als het geheugen nodig is dan wordt het gewoon vrij gemaakt, dus het is geen enkel probleem.

Geplaatst:
comment_633038
Met Aero aan of uit?

Voor het geval Aero aan: Geloof je het zelf?

Met Aero aan, je moet namelijk niet vergeten dat als er een game gedraait wordt dat Aero als het ware uitgeschakeld wordt en dan niks van je videokaart vraagt.

Windows Vista vreet bij mij wel meer geheugen, dus zal het spel minder draaien.

Geplaatst:
comment_633661
Windows Vista vreet bij mij wel meer geheugen, dus zal het spel minder draaien.

Zie een andere topic: http://www.gtaforum.nl/index.php?showtopic=46052

Maar Microsoft Windows Vista vreet dan nog steeds meer dan 200mb geheugen(<- zoveel neemt sabayon met KDE, beryl en een aantal widgets aan) (wisselbestand meegeteld bij beide).

Geplaatst:
comment_633694

En wat is het probleem???

Windows XP kan het doen met 128 Mb, maar op mijn pc gebruikt hij ook zowat een gig.

En niet alleen je OS neemt geheugen, je virusscan, evt. Limewire en dat soort rotzooi nemen ook heeel veel.

Geplaatst:
comment_633731
En wat is het probleem???

Windows XP kan het doen met 128 Mb, maar op mijn pc gebruikt hij ook zowat een gig.

En niet alleen je OS neemt geheugen, je virusscan, evt. Limewire en dat soort rotzooi nemen ook heeel veel.

Als je 128mb geheugen hebt staat er nog flink wat in je wisselbestand, dat moet je ook meetellen, en we hebben het hier over een besturingssysteem dat NIEUWER is dan Windows Vista.

EDIT:

Virusscanner: Niet Nodig

LimeWire: mu-to-rent (utorrent) is 170KB en kan op een 486 met 16mb geheugen draaien

Wat heb IK dan nog aanstaan: geluidsmixer, Kerry Beagle Search (desktop search), SuperKaramba, Beryl-manager en kopete(instant messenger). en dat neemt zo'n 200mb in.

Bewerkt: door ifc3

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.