Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_637134

Welkom in Opinie, het deel van het forum waar je terecht kunt voor wat serieuzere dingen. Bespreken van nieuws, serieuze zaken uit het echte leven en discussies mogen hier allemaal geplaatst worden. Vanzelfsprekend gelden in dit subforum de normale Forumregels, maar daarnaast zijn er nog wat regels waar je je in Opinie aan dient te houden:

  • Bij het voeren van discussies respecteer je elkanders mening. Natuurlijk mag je tegen die mening ingaan aangezien het discussies zijn, maar onderbouw je mening dan met duidelijke argumenten. Ga elkaar niet persoonlijk aanvallen, maar hou iedereen in zijn/haar waarde.
  • Er is hier ruimte voor serieuze onderwerpen, ook uit het persoonlijke leven van leden. Problemen en dergelijke waar je over wilt praten mogen gepost worden. Als je reageert op zo'n topic, onthoud dan dat het een serieus topic is en hou het ook serieus. Het is beter om niet te reageren op een serieus topic als je niets nuttigs toe hebt te voegen, aangezien de topicstarter daar toch niets mee kan.
  • Ga niet lukraak nieuwsberichten kopiëren en plakken op het Forum. Wil je het over een bepaald nieuwsfeit hebben, vertel dat dan even na en geef je eigen mening over het onderwerp. Daar kunnen we meer mee dan een gekopieerd nieuwsbericht met daaronder de vraag Wat vinden jullie hiervan?

Hou je hier a.u.b. aan, zodat Opinie een mooi en overzichtelijk subforum blijft. Voor vragen of opmerkingen over iets dat met dit deel van het forum te maken heeft kun je terecht bij één van de Moderators van de verschillende Lifestyle-fora.

Featured Replies

No posts to show
Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.