Jump to content

Things will be different...........

Featured Replies

Geplaatst:
comment_638465

Ik heb het mailtje net gehad,

Ik weet niet wat ik er van moet denken, Different op het gebied van een nieuwe engine en dus hele mooie graphics die je nog nooit hebt gezien.

Of different op het gebied van de Story......

Ik hoop het eerste, SA is voor mij nog steeds veruit de besta GTA die er bestaat.

Geplaatst:
comment_638493

Ik weet het niet, volgens mij komen er allemaal nieuwe personages, misschien begin je niet als crimineel?

En ook de nieuwe engine, ...

Laat ons misschien best wachten met de trailer, dan weten we al veel meer.

Geplaatst:
comment_638495
misschien begin je niet als crimineel?

Geen crimineel maar wel als titel: "Grote Auto Diefstal" Lijkt me stug..

Ik weet niet wat ik ervan moet denken, maar dat ik me er op verheug dat weet ik wel. Ze maken iedereen zo nieuwschierig naarmate de tijd dichterbij komt :D.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_638563

Wat de betekenis ook moge zijn, Rockstar gaat ons verassen volgede week. Op de een of andere manier heb ik een slecht voorgevoel bij "Things will be different". Maar dat is pure speculatie.

Geplaatst:
comment_638577

Ik heb ook wel een beetje bang dat met die the things will by different'' het niet meer zotof gaat worden, ik heb een slecht voorgevoel hierbij! Maar over een week weten we het! Ik kijk uit!

RIvel

Geplaatst:
comment_638963

Volgens mij is het gewoon een zinnetje om publiek te lokken.

Zoiets zoals Dash of zo zegt 'Witter dan wit'.

Iets van de zelfde aard, trouwens iedere GTA was met een ander hoofdpersonage, miss is het gewoon dat.

Ik vind CJ wel een leuk perosnage.

OF misschien ku je je pers zelfs samenstellen d.m.v. plastische chirurgie

Geplaatst:
comment_640317
Ik hoop dat je in de nieuwe GTA vanuit je auto kunt kijken, cockpit view.. dat je je stuurtje ziet. Lijkt me vet

Het lijkt mij niet dat er zo'n dratische verandering plaatsvind, aangezien er niet veel te veranderen is qua gameplay. Alleen maar graphics en besturingen. Het is toen van "2D(bovenview)" naar 3D gegaan, en dat is een hele grote verandering. Ik denk dat GTA:IV gewoon heel veel nieuwe dingen bevat, die je laten vasthouden aan het spel. :eten: Ik hoop dat er veel vernieuwingen zijn! Vooral de graphics en animaties/storylines. (Niet een CJ die staat te schreeuwen terwijl hij in brand staat, en zijn gezicht veranderd niet. :schater: )

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.