Geplaatst: 9 april 200718 jaren comment_650818 hallo, MTA freaks ik heb een vraagje als ik inlog als Op rcon dan staat er dat ik lvl 5 ben enzo en als ik in console ben en ik typ: rcon say: lalala dan komt er dit te staan (console) : lalala maar ik wil graag dat er <admin> : lalala komt er staat dus ook dat oranje weet iemand hoe dat moet????
Geplaatst: 9 april 200718 jaren comment_650854 Kijk eerst eens goed of je de command wel goed typt. Ik weet niet of jij als admin bent aangesteld, zo ja, neem contact op met de server hoster. Ben jij zelf diegene die de server host, kijk dan even je lijst met commands goed door. Daar moet hij tussen staan.
Geplaatst: 9 april 200718 jaren comment_651088 Als je in een server zit, en je bent admin en je wilt dat, moet je dit typen bv. : !addo wie dit leest is gek. Dan komt er eerst dit gewoon te staan, en daarna komt: <admin> wie dit leest is gek. eend Bewerkt: 9 april 200718 jaren door -eend-
Geplaatst: 9 april 200718 jaren comment_651125 Als je in een server zit, en je bent admin en je wilt dat, moet je dit typen bv. : !addo wie dit leest is gek. Dan komt er eerst dit gewoon te staan, en daarna komt: <admin> wie dit leest is gek. eend Hij heeft het over RCON eend. En die command die jij nu bedoeld moet je zelf maken.
hallo, MTA freaks ik heb een vraagje
als ik inlog als Op rcon dan staat er dat ik lvl 5 ben enzo en als ik in console ben en ik typ: rcon say: lalala dan komt er dit te staan
(console) : lalala
maar ik wil graag dat er <admin> : lalala komt er staat dus ook dat oranje weet iemand hoe dat moet????