Geplaatst: 13 april 200718 jaren comment_654334 Het geluid start tijdens cut scenes vroeger op waardoor, ik een deel mis. Bij andere dingen komt ie jusit te laat (waardoor ik het einde mis). Kan iemand helpen (op pc)
Geplaatst: 15 april 200718 jaren comment_655886 Misschien is >>DIT<< de goeie oplossing voor je. Lees het maar eerst, dat heb ik vroeger ook gehad. Het enige wat je moet doen is: Ga naar Start->Uitvoeren en typ dxdiag, ga naar het tablad Geluid en zet het op basisversnelling. Zoals hier: Probeer maar, lukt het niet kan je nog altijd hier komen.
Geplaatst: 20 april 200718 jaren Auteur comment_659615 Misschien is >>DIT<< de goeie oplossing voor je.Lees het maar eerst, dat heb ik vroeger ook gehad. Het enige wat je moet doen is: Ga naar Start->Uitvoeren en typ dxdiag, ga naar het tablad Geluid en zet het op basisversnelling. Zoals hier: Probeer maar, lukt het niet kan je nog altijd hier komen. Ik heb niets geinstalleerd, het is gewoon vanzelf overgegeaan, was alleen bij toreno missies
Het geluid start tijdens cut scenes vroeger op waardoor, ik een deel mis. Bij andere dingen komt ie jusit te laat (waardoor ik het einde mis). Kan iemand helpen (op pc)