Jump to content

Stomp Remix - Young Buck, The Game & 50 Cent

Geplaatst:
comment_660220

Ik heb een remix gemaakt van het nummer "Stomp" van Young Buck, The Game & Ludacris.

In de remix heb ik Ludacris weggehaald en 50 Cent toegevoegd.

Ik wil graag weten wat jullie van de remix vinden.

Ik heb liever niet dat leden posten die Rap niks vinden.

Want dan word hij wel heel erg afgekraakt.

Hij is hier te downloaden. *KLIKKIE*

Featured Replies

Geplaatst:
comment_663567

Ik vind 'm wel vet :). Alleen is 't niet mijn stijl (new skool :bonk:), maar wel goed gelukt ook wanneer 50 cent zegt: Iets met "Shot in the head", dan die schietgeluiden erbij is wel cool gedaan. Hoe doe je dat trouwens? Met welke programma?

Een klein minpuntje: Je had (als 't kon, bij mij wel) 50 cent 'n beetje kunnen vertragen, zodat 't beter flowt.

Maar verder propz ;).

Ik maak btw ook veel remixes ('n hele waslijst, te veel om op te noemen :bonk: ), maar dat is meer van a capella's samen met instrumentals mixen. En ook instrumental's veranderen tot 'n ander soort melodietje.

Bewerkt: door Juju

Geplaatst:
comment_663629

Ik vind zoals Juju al zegt dat je 50 Cent iets langzamer moet maken, maar ook wat zachter omdat het niet hetzelfde klinkt als de rest, misschien kan je bij 50 Cent wat effecten uitproberen op zijn stem om te kijken welke er het beste bij past.

  • 4 weken later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.