Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_662666

Deze sig is erg mooi. Mooie render en de achtergrond past er heel goed bij. Het randje staat ook mooi. Bij de tekst is de outline wel mooi, maar ik zou dat grijs veranderen in het groen van de Hulk. Volgens mij word hij dan mooier. Nu krijg je al een 8.7 van mij. ;)

Geplaatst:
comment_662668

Zeer goed gedaan alleen dan 1 min punt. Het is te wazig, kunt hem niet goed zien, de scherpte is niet goed, maar voor de rest alles okéé, 8/10! en probeer de volgende keer er op te letten ! ;)

Woetsha.

Edit:<<<Tip>>> : je zou beter de link van imageshack wegdoen !

Bewerkt: door Woetsha

Geplaatst:
comment_664164

Haha, leuk gedaan! Niet dat ik een hulk van ben ofzo! Maar hij is wle grappig, zelf vind ik dat er in je sig. een beetje te veel detail zit! Dat maakt hem nogal rommelig, en ik zou die naam daar links beneden wat groter maken! 7.5/10

Geplaatst:
comment_664926

Srry, maar dit vind ik gewoon een prachtige sig :)

Mooi kleur gebruik, leuke render lekker sfeertje zit er in.

Alleen de text is minder maar verder top.

8,5/10

:tu:

Bewerkt: door Isafdar

Geplaatst:
  • Auteur
comment_665767

Dank jullie wel jongens ik zal wel zeggen wat ik gedaan heb met de text ik heb de text zo gemaakt omdat ' Hulk '

Altijd een comic persoon is, daarom ook een soort strip lettertype erbij met wat leuk effect eraan verder wat ik met de Signature heb gedaan was aardig veel werk, je moest stukjes knippen en weer goed doen dus was wel even werk.

Maar bedankt voor de mooie rates

Nog meer mensen aub?

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.