May 8, 200718 yr Beste Gtaforumers, Mijn MSN doet het zins gisteren niet. WIndows Messenger Live Messenger, EN alle andere versie doen het ook niet. Wat te doen! Rullez
May 8, 200718 yr d0e eens je computer opnieuw starten ik heb dat ook wel eens dat msn het neit doen het help wel niet altijd
May 8, 200718 yr Hoezo ze doen het niet? Kun je er niet opkomen ofzo? Geeft die een error aan? * Geef sowieso even wat informatie, anders kunnen wij je niet helpen *
May 8, 200718 yr Het zou kunnen dat iemand jou gefreezed heeft. In dat geval kun je een unfreezer downloaden. Het zou ook gewoon kunnen dat je WLM server plat ligt. Ik raad je dit aan: 1. WLM te verwijderen vanaf configuratiescherm/software 2. De MSN Messenger map verwijderen in de program files map. 3. MSN opnieuw installeren succes!
May 8, 200718 yr Author Ja hij geeft een error aan. Dan druk ik op reaparen, Dan weer op herstellen. Dan meld hij zich weer aan. En dan gefet hij diezelfde fout weer aan... Verder heb opnieuw opstarten geen nut!
May 9, 200718 yr Maak is ene plaatje van de error das voor ons wat makelijker. verder kun je proberen: boven in bij de werkbalk:Extra-->Opties-->verbindingen-->Problemen met verbinding oplossen en dan drukken op starten.
Beste Gtaforumers,
Mijn MSN doet het zins gisteren niet. WIndows Messenger Live Messenger, EN alle andere versie doen het ook niet. Wat te doen!
Rullez