Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

habbo private hotel

op *kuch* speel je op een private server van habbo en je begin capitaal is 2 miljoen cred ok wel genoemd 10 jaar lang alles kopen wat je wilt kom op het hotel het groeit tevens erg snel

ik hoop dat jullie komen en het ook aan iedereen die je kent verteld

Featured Replies

Helaas 'dynastus', dit is illegaal. Ik geloof niet dat je ergens legaal Habo Hotel kan downloaden, en het is ook niet legaal als je gratis credits krijgt, als je daar normaal voor moet betalen. Lees ook even de regels! (Forum menu --> Regels).

Als habbo dit ziet of de politie dit ziet zit je goed in de problemen.

Daar weet ik wel wat van. ^^

Er bestaan er zoveel.Ik vind het wel goed!Anders zou je nooit voelen hoe het is om HC te zijn en nooit geld opdoen voor een dom spel.Maar ik moet niet meer op dat domme site van habbo.Ik zit liever op Gtaforum en Runescape.

Helaas 'dynastus', dit is illegaal. Ik geloof niet dat je ergens legaal Habo Hotel kan downloaden, en het is ook niet legaal als je gratis credits krijgt, als je daar normaal voor moet betalen. Lees ook even de regels! (Forum menu --> Regels).

Waarom zou het illegaal zijn om gratis cr. te hebben,de makers van die soort habbo hebben het zo gemaakt.

Edited by sevaboy

  • Author

o ik wist niet dat het illigaal was

Dit is inderdaad illegaal, link verwijderd en een slotje..

Btw, meld dit voortaan via een PB naar een Moderator of Global Moderator (bij voorkeur als ik niet online ben) in plaats van in dit topic te gaan posten. Bij voorbaat dank..

Guest
This topic is now closed to further replies.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.