Geplaatst: 19 mei 200719 jaren Ik heb een beetje zitten knutselen met photoshop en ik heb uitendelijk 2 stomme signatures gemaakt. Sig 1: Sig 2: Het is eigenlijk allebei het zelfde maar dan alleen Liberty City = New York.
Geplaatst: 19 mei 200719 jaren Ik heb een beetje zitten knutselen met photoshop en ik heb uitendelijk 2 stomme signatures gemaakt.Sig 1: Sig 2: Het is eigenlijk allebei het zelfde maar dan alleen Liberty City = New York. ik vind ze niet stom voor mij zijn ze best wel mooi
Geplaatst: 19 mei 200719 jaren Gaat wel maar ik snap niet waarom je er 2 maakt en gewoon de tekst veranderd? Je komt toch hetzelfde uit. en 7/10.
Geplaatst: 19 mei 200719 jaren Ik heb een beetje zitten knutselen met photoshop en ik heb uitendelijk 2 stomme signatures gemaakt.Sig 1: Sig 2: Het is eigenlijk allebei het zelfde maar dan alleen Liberty City = New York. Inderdaad ze zijn erg lelijk Nee hoor.Ik weet dat je niet vaak met ps werkt.Dus dit is toch al mooi. Enkel dat "stripeffect" is niet zo mooi op LC. Toch een 6
Geplaatst: 19 mei 200719 jaren Ik vind hte nogal simpele sigs. je font past niet echt! En er zijn iet zoveel efefcten in! En dat opacity effectr past hier niet bij vind ik! 6/10
Geplaatst: 19 mei 200719 jaren Ik vind ze helemaal niet stom mischien kon je wel wat kleurrijker maken maar er is absoluut niks mis mee met deze signatures ik vind die ene plaatje die je als handtekening gebruikt echt mooi!
Geplaatst: 20 mei 200719 jaren Auteur Ik vind ze helemaal niet stom mischien kon je wel wat kleurrijker maken maar er is absoluut niks mis mee met deze signatures ik vind die ene plaatje die je als handtekening gebruikt echt mooi! Dat plaatje dat ik als handtekening show ik hier niet. En dat is trouwens niet door mij gemaakt, maar door .Antonio.
Ik heb een beetje zitten knutselen met photoshop en ik heb uitendelijk 2 stomme signatures gemaakt.
Sig 1:
Sig 2:
Het is eigenlijk allebei het zelfde maar dan alleen Liberty City = New York.