Geplaatst: 19 mei 200718 jaren comment_684615 Weet iemand een programma om geluid harder te maken? Ik heb namelijk een liedje waar niet zo hard geluid bij is. En om voor alleen dat liedje de luidsprekers harder te zetten vind ik wat overdreven.
Geplaatst: 19 mei 200718 jaren comment_684685 Ik gebruik dit geweldige programma: Mp3Gain http://mp3gain.sourceforge.net/ Hiermee kun je de map met ál je mp3's openen, en dan analyseert hij het volume. Daarna kun je het volume van ál je mp3's op hetzelfe niveau brengen. Dit gebruik ik ook voor mijn drive-in shows, en de geluidskwaliteit gaat er niet op achteruit (niet dat dat te horen is op dat volume waar ik meestal sta, instant koppijn en zere oren )
Geplaatst: 20 mei 200718 jaren Auteur comment_685030 Bedankt, maar als ik bij een liedje (de rest werkt gewoon) op Track Gain druk, krijg ik een error. Hier wat plaatjes: Ik open de Error Log en dan krijg ik dit: Zoals je kan zien is het een mp3. Oh ja, klik even op het plaatje, het is een thumbnail. Bewerkt: 20 mei 200718 jaren door Donald F. Duck
Geplaatst: 20 mei 200718 jaren comment_685045 Staat het liedje misschien nog in je media player open? Je moet elk progamma wat dat liedje gebruikt afsluiten, anders kan je het bestand niet aanpassen
Geplaatst: 20 mei 200718 jaren Auteur comment_685172 Okee, ik had het liedje in Windows Movie Maker, maar het andere liedje had ik daar ook en bij dat liedje deed hij het wel. Net had ik ook alleen maar GTAForum en MP3Gain aan, en toen kreeg ik de error ook. Bewerkt: 20 mei 200718 jaren door Donald F. Duck
Weet iemand een programma om geluid harder te maken? Ik heb namelijk een liedje waar niet zo hard geluid bij is. En om voor alleen dat liedje de luidsprekers harder te zetten vind ik wat overdreven.