Geplaatst: 20 mei 200719 jaren Hallo, ik had vroeger een RPG-game gespeeld en daar wilde ik verder gaan. Alleen ik ben de naam kwijt van het spel. De dingen die ik nog weet: -Het stond op internet en had een eigen site!(dus geen spele.nl ofzo!) -Je kon een poppetje maken -Je had een account en je kon meer poppetjes maken -Het is geen monster maar een mens -Op sommige site's stond het als reclame! -Het is geen Runescape of Tibia Alvast bedankt!
Geplaatst: 20 mei 200719 jaren Hallo,ik had vroeger een RPG-game gespeeld en daar wilde ik verder gaan. Alleen ik ben de naam kwijt van het spel. De dingen die ik nog weet: -Het stond op internet en had een eigen site!(dus geen spele.nl ofzo!) -Je kon een poppetje maken -Je had een account en je kon meer poppetjes maken -Het is geen monster maar een mens -Op sommige site's stond het als reclame! -Het is geen Runescape of Tibia Alvast bedankt! Gratis of betaald? Is het 3d?
Geplaatst: 21 mei 200719 jaren Auteur gratis... het is geen 3d, want je je ziet een stad daar kan je spullen kopen en er is een knop om tegen monsters te vechten!
Geplaatst: 21 mei 200719 jaren Ik heb even voor je gezocht, en ik heb deze site gevonden. Hier staat een lijst met allemaal gratis RPG's. Als hij daar niet tussen staat, dan zeg je het maar en dan zoek ik verder voor je.
Geplaatst: 21 mei 200719 jaren Was het niet Maplestory , dat is een niet-3d RPG online met een knop (Ctrl) om met monsters te vechten
Hallo,
ik had vroeger een RPG-game gespeeld en daar wilde ik verder gaan. Alleen ik ben de naam kwijt van het spel.
De dingen die ik nog weet:
-Het stond op internet en had een eigen site!(dus geen spele.nl ofzo!)
-Je kon een poppetje maken
-Je had een account en je kon meer poppetjes maken
-Het is geen monster maar een mens
-Op sommige site's stond het als reclame!
-Het is geen Runescape of Tibia
Alvast bedankt!