Geplaatst: 11 december 200420 jaren comment_61454 Ik had gangs 100% ( ben 89.70 % van hele spel_) Opeens kwam er een nieuw paars gang gedeelte in bayside! normaal alleen dat kleintje nu een hele grote wie heeft dat nog meer gehad?? ik ga het nu injatten EDIT: heb het nu ingejat je hoefe maar 1 wave :S vaag Kijken of ik nog meer gebieden er late ropeens by krijg Bewerkt: 11 december 200420 jaren door De Gta Master
Geplaatst: 11 december 200420 jaren comment_61461 Hoe doe je een Gangwar dan??ben nog niet heel ver ofzow ik heb de spel nog maar pas..13 missie gedaan ofzo.. :huh:
Geplaatst: 11 december 200420 jaren Auteur comment_61463 Hoe doe je een Gangwar dan??ben nog niet heel ver ofzow ik heb de spel nog maar pas..13 missie gedaan ofzo.. :huh: Als je gekleurde niet groene gebieden op je radar ziet staan kill dan eeen paar andere gang members en dan heb je ene gangwar
Geplaatst: 11 december 200420 jaren comment_61464 Hoe doe je een Gangwar dan??ben nog niet heel ver ofzow ik heb de spel nog maar pas..13 missie gedaan ofzo.. :huh: Als je gekleurde niet groene gebieden op je radar ziet staan kill dan eeen paar andere gang members en dan heb je ene gangwar ik heb volgens mij helemaal geen groene gebieden ofzo... dus dan moet ik gewoon naar een ander gang gaan en dan doodschieten ofzo ?
Geplaatst: 11 december 200420 jaren comment_61481 Hoe doe je een Gangwar dan??ben nog niet heel ver ofzow ik heb de spel nog maar pas..13 missie gedaan ofzo.. :huh: Als je gekleurde niet groene gebieden op je radar ziet staan kill dan eeen paar andere gang members en dan heb je ene gangwar ik heb volgens mij helemaal geen groene gebieden ofzo... dus dan moet ik gewoon naar een ander gang gaan en dan doodschieten ofzo ? Ja, meestal moet je drie gasten neerschieten (soms meer) en dan komt er van zelf te staan dat je een war begonnen bent. Dan krijg je drie keer een groep, die groepen moet je afknallen. En dan is het gebied van jou.
Geplaatst: 11 december 200420 jaren comment_61491 Hoe doe je een Gangwar dan??ben nog niet heel ver ofzow ik heb de spel nog maar pas..13 missie gedaan ofzo.. :huh: Mensen Voordat jullie hem allemaal dingen gaan uitleggen Hij verteld dat hij pas 13 missies gedaan heeft. Want dan snapt hij d'r natuurlijk geen **** meer van.. Maargoed, Na een aantal missies, Kan je de gebieden van de Ballas en de Vargos gaan overnemen. Dit hoeft echter niet. Want later in het spel zal je zien dat het weer terugkeert. Het is wel een goede manier om de weaponskills te trainen. 'k hoop dat je 't nu wel een klein beetj begrijpt.
Geplaatst: 11 december 200420 jaren comment_61504 Ander vraagje: Ik heb (dacht ik) alle gebieden in mijn bezit inclusief 2 in SF, als ik in de stats kijk zie ik dat ik (als ik me niet vergis) 52 gebieden bezit maar dat er in totaal 54 zijn, 2 gebieden zijn nog in het bezit van de Vargos (geel). Op mijn radarmap kan ik ze niet vinden dus de vraag is waar zijn ze? (Het miniatuurgebiedje bij Mad Dogs Crib heb ik al veroverd).
Geplaatst: 11 december 200420 jaren Auteur comment_61543 Ander vraagje: Ik heb (dacht ik) alle gebieden in mijn bezit inclusief 2 in SF, als ik in de stats kijk zie ik dat ik (als ik me niet vergis) 52 gebieden bezit maar dat er in totaal 54 zijn, 2 gebieden zijn nog in het bezit van de Vargos (geel). Op mijn radarmap kan ik ze niet vinden dus de vraag is waar zijn ze? (Het miniatuurgebiedje bij Mad Dogs Crib heb ik al veroverd). vaag check alles na ik heb er 56
Ik had gangs 100% ( ben 89.70 % van hele spel_) Opeens kwam er een nieuw paars gang gedeelte in bayside! normaal alleen dat kleintje nu een hele grote
wie heeft dat nog meer gehad?? ik ga het nu injatten
EDIT: heb het nu ingejat je hoefe maar 1 wave :S vaag Kijken of ik nog meer gebieden er late ropeens by krijg
Bewerkt: door De Gta Master