Geplaatst: 6 juni 200717 jaren comment_699089 ik heb gta SA voor de pc en ik wil tocht met zijn 2en spelen... ik heb een joinpad maar ik heb geen idee hoe of het ook kan.. moet je er een 2 players mod voor hebben ofzo of kan het gewoon?
Geplaatst: 6 juni 200717 jaren comment_699114 Inderdaad, je moet een mod installeren. Er zijn er 2, SA: mp en MTA: SA. Beide hebben een ander doel, met SA: mp is het gewoon schieten en rondlopen en met MTA: SA kan je enkel racen. Ze zijn er wel mee bezig om hem te releasen met gewoon rondlopen maar dan moet je nog even wachten. SA: mp is hier te downloaden en MTA: SA hier. Als je gaat installeren, zorg er wel voor dat je versie 1 van San Andreas hebt, want San Andreas kent 2 versies, eigenlijk 3 maar die laat ik voor het gamak achterwege. Je kan zien welke versie je hebt door in het beginscherm in de rechteronderhoek te kijken. Staat er niks, dan heb je V1; Staat er V2, dan heb je V2; Staat er V1.01, dan heb je V1.01. Die laatste, V1.01, is de derde versie waarover ik het had, deze versie krijg je als je SA gepatched hebt. Zo'n versie krijg je dus niet in de winkel maar enkel door iets over je SA te schrijven. V2 ligt nu in de winkel en als jij hem zo ong. eind vorig jaar hebt gekocht zul je hoogstwaarschijnlijk V2 hebben. Met V2 valt niet te modden en dus moet je V1 hebben, V1.01 is hetzelfde. V1 krijg je door deze patch(al eerder in deze post vermeld) te installeren. Nu zul je mods kunnen installeren. Als je gaat patchen en/of modden, maak backups van je Main.scm en Script.img tevinden in je San Andreas map onder Script. Als er iets fout gaat ben ik niet aansprakelijk, het is op eigen risico! Groeten, VWO-er
Geplaatst: 7 juni 200717 jaren Auteur comment_699795 ik weet niet of ik het over multie player had maar op dit tropic staat de onderwerp 2 players... ik heb mta en sa-mp zelf ook wel maar ik wil 2 player dus met de zelfde computer(heb ik bij mijn eerste reaktie ook al uitgelegt...)
Geplaatst: 7 juni 200717 jaren comment_699810 Dat gaat écht niet, helaas . Je kunt wel om de beurt spelen, als de ander dood is wisselen ofzo, of om de 10 minuten wisselen. Maar met z'n tweeën tegelijk gaat helaas echt niet.
Geplaatst: 8 juni 200717 jaren comment_700837 Nee, dit kan écht niet. Niet met een joypad. Heb je al eens 2player pick-ups gezien op de pc versie? Want hoe zou je anders 2player kunnen spelen? En er is ook geen mod. En om te bewijzen dat er geen 2player pick up icoontjes zijn, moet je ze zelf zoeken met behulp van dit kaartje. Je zult ze niet vinden, sorry Het spijt me altijd als ik iemand moet teleurstellen Bewerkt: 8 juni 200717 jaren door MartyCeha
Geplaatst: 8 juni 200717 jaren comment_700861 Nee, dit kan écht niet. En er is ook geen mod.Toch bestaat er wel een bepaalde modificatie hiervoor, maar ik heb geen idee of deze ook daadwerkelijk goed functioneert. De betreffende modificatie is op deze pagina te vinden, waar je tevens een screen als voorbeeld kunt zien. Om direct naar de download van deze mod te gaan, verwijs ik je door naar deze link.Veel plezier ermee, superjetze! Mocht hij het niet doen, helaas. Ik kan namelijk niet met 100% zekerheid zeggen of deze modificatie daadwerkelijk goed zal functioneren, zoals ik reeds zei.
Geplaatst: 9 juni 200717 jaren Auteur comment_701293 bedankt ik ga hem nu testen... getest nou ja ik heb een probleem met de Advanced Control. ik wil met het keyboard en de joinpat spelen... nu heb ik 2 problemen: ik speel met mijn joinpet en keyboard de 2 popetjes... kan iemand me uitlegen hoe Advanced Control werkt? ik open wel een nieuwe topic in gta modding.. Bewerkt: 13 juni 200717 jaren door superjetze
ik heb gta SA voor de pc en ik wil tocht met zijn 2en spelen...
ik heb een joinpad maar ik heb geen idee hoe of het ook kan..
moet je er een 2 players mod voor hebben ofzo of kan het gewoon?