Geplaatst: 23 juni 200717 jaren comment_713257 Hee, Ik was juist bij freewebs bezig en ik zag dat je ook HTML pagina's kon maken, maar wat is nu het verschil tussen HTML en HTM ? Alvast bedankt, Woetsha.
Geplaatst: 23 juni 200717 jaren comment_713263 Niks. HTM is een extensie, en die werkt precies hetzelfdee als HTML. Ik zou er gewoon niet op letten, dat ene lettertje maakt in dit geval geen verschil.
Geplaatst: 23 juni 200717 jaren Auteur comment_713272 Niks. HTM is een extensie, en die werkt precies hetzelfdee als HTML. Ik zou er gewoon niet op letten, dat ene lettertje maakt in dit geval geen verschil. Is het echt helemaal hetzelfde ? Of is er iets anders ? En wat bedoel je met extensie, of beter wat is extensie ?
Geplaatst: 23 juni 200717 jaren comment_713279 Extensie betekent: het gene dat achter een bestandsnaam staat. Bijv. index.php. .php geeft aan wat het is in dit geval is dat dus Hypertext Preprocessor. index.fla (flash) betekent dat het in verband staat met flash. Ik hoop dat je er wat aan hebt . En tussen HTM en HTML zit voor zover ik weet geen verschil.
Geplaatst: 23 juni 200717 jaren Auteur comment_713284 Extensie betekent: het gene dat achter een bestandsnaam staat. Bijv. index.php. .php geeft aan wat het is in dit geval is dat dus Hypertext Preprocessor. index.fla (flash) betekent dat het in verband staat met flash. Ik hoop dat je er wat aan hebt . En tussen HTM en HTML zit voor zover ik weet geen verschil. Oké, bedankt ! Als er iemand denkt dat er toch nog verschillen zijn post het hier maar !
Geplaatst: 23 juni 200717 jaren comment_713309 Webpagina's worden op het internet gepubliceerd als .html bestanden bijvoorbeeld index.html. Een publicatie vanuit Microsoft Frontpage levert echter .htm bestanden op bijvoorbeeld index.htm.Er zijn geen verschillen tussen beide bestandstypen en het is eenvoudig de naam index.htm te wijzigen in index.html en omgekeerd. Het is wel van belang te weten met welk type u te maken heeft. In veel serverinstellingen wordt de index.html als eerste getoont als u een website oproept. Een frontpage website met een index.htm levert dan een foutmelding op. Bron: Klik Er zijn dus geen verschillen zoals eerder genoemd (Dit is ter bevestiging). Bewerkt: 23 juni 200717 jaren door Jarno
Geplaatst: 24 juni 200717 jaren comment_714386 Ik had ook eens gehoord dat sommige zoekmachines beter bij jouw site werken als je voor html kiest...
Hee,
Ik was juist bij freewebs bezig en ik zag dat je ook HTML pagina's kon maken, maar wat is nu het verschil tussen HTML en HTM ?
Alvast bedankt,
Woetsha.