Geplaatst: 25 juni 200717 jaren comment_715394 hefet iemand ene tutorial hoe je een auto modeld in sketchup??? of is er dara ene ander programma voor nodig?? zoja welk en waar is het te downloaden??
Geplaatst: 26 juni 200717 jaren comment_715613 Ikzelf gebruik Scetchup al lang niet meer (al zon 2 jaar). Sindsdien werk ik met 3DS Max omdat je gewoon mooiere dingen kan maken en renderen. Een auto maken in Scetchup gaat ook, aleen zal dit meer tijd in beslag nemen en gaat hij minder mooi worden. Keer1991 had ooit een tutorial gemaakt, die redelijk makkelijk te vinden was met de zoekfuntie op dit forum. Als dat niet helpt, kan je nog altijd via Google zoeken. Vriendelijke groeten, DaBeast
hefet iemand ene tutorial hoe je een auto modeld in sketchup??? of is er dara ene ander programma voor nodig?? zoja welk en waar is het te downloaden??