Jump to content
Geplaatst:
comment_719796

Ik heb perongeluk mijn stuurprogramma verwijderd op windows vista, een laptop Asus a6jc qo88h. Als ik realtek high definition audio driver wil installeren krijg ik de volgende melding: er wordt geen stuurprogramma ondersteund in deze stuurprogramma bundel. Wat moet ik doen om gewoon weer geluid te krijgen?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_719804

je kan via windows update krijgen of je dat stuurprogramma vanaf daar kan downen. hoop ik voor je. Bij mijn hp computer kon ik daar de stuurprogje vinden toen ik mijn computer aan het slopen was:)

Geplaatst:
comment_720560

Vaak zit er een cd bij met de juiste drivers, zoek die eens op als je die niet hebt verwijs ik je het liefst door naar Acer website daar zijn ook wel eens drivers te vinden.

Succes.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.