Geplaatst: 30 juni 200717 jaren comment_720001 kan je met sami san andreas mod installer ook wapens instaleren?
Geplaatst: 30 juni 200717 jaren comment_720004 kan je met sami san andreas mod installer ook wapens instaleren? Nee, SAMI is eignlijk specifiek gericht op voertuigen. Wapens, maps en andere mods moeten helaas handmatig geïnstalleerd worden. Overigens is het installeren van wapens ook niet zo moeilijk, ik zal het even uitleggen. Wapens bestaan uit 2 soorten bestanden meestal, een '.DFF' bestand en een '.TXD' bestand. Stel je voor, je download een mod die de AK47 vervangt. De bestanden die zich in de mod bevinden zijn dan 'AK47.dff' en 'AK47.txd'. Deze twee bestanden staan ook in de GTA3.img. Jij moet ervoor zorgen dat je de originele bestanden vervangt met die van je mod. Hoe je dat doet wordt hier uitgeleged. Als voorbeeld wordt een voertuig genomen, maar het installeren van wapens gaat op dezelfde manier. Let er wel op dat je de meest recente IMG Tool download.
Geplaatst: 30 juni 200717 jaren Auteur comment_720017 kan je met sami san andreas mod installer ook wapens instaleren? Nee, SAMI is eignlijk specifiek gericht op voertuigen. Wapens, maps en andere mods moeten helaas handmatig geïnstalleerd worden. Overigens is het installeren van wapens ook niet zo moeilijk, ik zal het even uitleggen. Wapens bestaan uit 2 soorten bestanden meestal, een '.DFF' bestand en een '.TXD' bestand. Stel je voor, je download een mod die de AK47 vervangt. De bestanden die zich in de mod bevinden zijn dan 'AK47.dff' en 'AK47.txd'. Deze twee bestanden staan ook in de GTA3.img. Jij moet ervoor zorgen dat je de originele bestanden vervangt met die van je mod. Hoe je dat doet wordt hier uitgeleged. Als voorbeeld wordt een voertuig genomen, maar het installeren van wapens gaat op dezelfde manier. Let er wel op dat je de meest recente IMG Tool download. is er geen mod die specifiek op wapens instaleren is gericht?
Geplaatst: 30 juni 200717 jaren comment_720027 is er geen mod die specifiek op wapens instaleren is gericht? Nee, deze is er voor zover ik weet nog niet. SAMI is naar mijn weten de enigste automatische installer op dit moment. Het moet gewoon handmatig, anders lukt het je niet. Zie mijn uitleg in het andere bericht, waarin alles staat wat je moet weten. Als je het door hebt, dan is het in één minuutje gebeurd. Net zo snel als een normale installer dus.
Geplaatst: 30 juni 200717 jaren comment_720706 Een klein vraagje dat nauw verband houdt met dit topic: Hoe 'mod' je dan de afbeelding in de HUD? Is er een soort van HUD.txd waar die plaatjes in staan?
Geplaatst: 1 juli 200717 jaren comment_721440 Een klein vraagje dat nauw verband houdt met dit topic:Hoe 'mod' je dan de afbeelding in de HUD? Is er een soort van HUD.txd waar die plaatjes in staan? De afbeelding van de mod zit er altijd bij.
Geplaatst: 1 juli 200717 jaren comment_721878 De afbeelding van de mod zit er altijd bij. Wat bedoel je precies? Waarbij zit altijd 'de afbeelding van de mod'? Ik heb het namelijk over zelf wapens modden en niet over klakkeloos dingen downloaden van internet. Volgens mij wijzigt de HUD zich niet automatisch als ik een wapen mod. Hoe krijg ik dit wel voor mekaar?
Geplaatst: 2 juli 200717 jaren comment_722140 Als het goed is vind je in Models een hud.txd. Als je daar een beetje naar de textures zoekt zal je je zeker de wapens ook vinden. voor dit soort ongein raad ik overigens TXDWorkshop aan , mocht je die nog neit hebben. Bewerkt: 2 juli 200717 jaren door Galiorix
Geplaatst: 2 juli 200717 jaren comment_722535 Nou in deze hud.txd staan wél de iconen voor op de minimap, de weaponafbeelding 'fist' en een 'arrow' voor als je op de kaart kijkt in het menu. Alle andere wapenafbeeldingen zie ik hier toch echt nergens bij staan...
Geplaatst: 5 juli 200717 jaren comment_725441 Nou in deze hud.txd staan wél de iconen voor op de minimap, de weaponafbeelding 'fist' en een 'arrow' voor als je op de kaart kijkt in het menu. Alle andere wapenafbeeldingen zie ik hier toch echt nergens bij staan... De huds van de wapens staan namenlijk gewoon in de TXD van het wapen. Deze heet iets van "Wapenicon". En er zit ook een alpha bij. Deze heet "Wapenicona".
kan je met sami san andreas mod installer ook wapens instaleren?