Jump to content

Featured Replies

comment_737934

Nou , ten eerste zijn het geen echte ipods lijkt het maar het zijn gewoon ras echte lookalikes. In de echt Ipod zit géén radio en ook niet zo'n scherm. Ik betwijfel of je garantie heb en het is ook geen goed gekeurde verhandelaar dus ik zou het niet doen.En ze zijn ook nog eens spot goedkoop voor een nieuwe 'I-Pod' , het kan gewoon niet waar zijn :duh:

Edited by Galiorix

comment_737944

Er staat ook nergens dat het gaat om I-pods, er staat duidelijk mp4 speler, zonder vermelding van een merk. Dus lijkt mij idd een merkloze I-pod-kloon. Of het betrouwbaar is weet je nooit van te voren, je kan natuurlijk eerst telefonisch om meer informatie vragen, telefoonnummer staat erbij.

comment_737952

Het lijkt me eigenlijk ook sterk of deze op de markt komen , dat design is precies van bijvoorbeeld een Ipod Video of iets dergelijks; Een master copy zeg maar , je zou het verschil niet gauw zien met een normaal schermpje erin :clown: maar het is zo goedkoop dat het nooit veel soeps kán zijn.

  • 1 month later...
comment_761184
ik denk dat je van bbc meot halen neit van medimarkt gaan nsel kapot en krijg je naar 3 mnd weer terug!

Lol?

Een iPod is een iPod, mediemarkt verkoopt ze alleen maar maakt ze niet:/ Dat is met elk porduct zo.....

Niet doen, zowiezo marktplaats geeft geen garantie;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.