Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wat vraagt deze persoon

Wat vraagt deze persoon je ? Mijn Engels is niet al te best .

post-53626-1185313263_thumb.jpg

Edited by Arne Bruylants

Featured Replies

Soms vraagt een persoon met een kap op iets aan je . Maar wat vraagt hij dan ?

Hij vraagt of je drugs wilt of niet... Je kunt dat beantwoorden met Y of N, Yes of No dus, maar wat je ook kiest, je krijgt toch geen drugs omdat CJ daartegen is. Als je N drukt, valt de drugsdealer je echter aan, omdat je hem beledigd. :)

Zo'n drugsdealer moet je gewoon neerschieten, ze laten allemaal ongeveer $2000 achter. Als je negatief (N) reageert zal hij om zich heen beginnen te schieten en wegrennen. Maar het leukste blijft toch gewoon gelijk afmaken en het geld oprapen. :sigaar:

Edit: Naast die kerel met die capuchon loopt er nog een andere drugsdealer rond in Los Santos, hij draagt een zwarte hemd en een zwarte muts, ze vragen allebei hetzelfde en geven allebei ongeveer $2000.

Edit2: Overigens wordt dit in de missie Cleaning the Hood uitgelegd, in deze missie moet je namelijk een drugsdealer vermoorden, en die lijkt als twee druppels water op die kerel in jou screen. Overigens is dat diegene die ik bedoel met zwarte hemd en zwarte muts, daarnaast is er dus nog één in Los Santos die een >witte R*hood< draagt met een capuchon op z'n hoofd.

Edited by _KoE_Mzungu

Soms zie je dat er wel eens mensen langslopen en dan met hun prate...dan make ze volgensm ij ff een deal...

die knal ik ook altyd voor de de lol neer want hun maken de drugsdealers(volgens mij van de ballas en LSV een klein stukje rijker)dus knal ik hun hoofd er ook maar af :schater:

als dat zo was zou je daar niks van merken hoor gta-fan2

je merkt tgg ook niet nadat je die drugsdealer vermoordt hebt dat de ballas armer worden:?

Je moet Nee tegen hem zeggen echt lol CJ zei bij mij een keer "Run or die" xD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.