Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

eigen server

Geplaatst:

Is er geen nederlandse uitleg hoe je server maakt?

Featured Replies

Geplaatst:

Sandra, dat klopt niet. De link die jij geeft gaat naar de PAWN-tutoriallijst, en met PAWN kun je auto's, teams e.d. toevoegen aan je gamemode. Om een server te starten moet je op http://www.sa-mp.com/download.cml de Windows Server downloaden. Ik neem die van Azer, deze dus. Maak een map genaamd 'samp' aan in je GTA San Andreas map en plak de bestanden die je hebt uitgepakt daarin. Als het goed is staan er in je map deze bestanden:

Map.PNG

Open server.cfg, als het goed is staat er het volgende in:

serverCFG.PNG

Voor uitleg van alles kun je hier kijken, daar staat over alles wel een duidelijke en Nederlandse beschrijving.

Als je de server.cfg hebt geconfigureerd kun je je server opstarten. Open 'samp-server' met het zwarte logo ervoor. Dit programma moet je aan laten staan om op je server te kunnen spelen, als je hem weer uitschakelt zal je server namelijk weer offline gaan. Om je server te vinden in SA-mp moet je het IP-adres van je computer weten, ga daarvoor even naar Ipee.nl. Op de homepage staat je IP, kopiëer het en ga naar SA-mp. Klik bovenin op het oranje vierkantje met het vinkje erin en plak je IP-adres in het formuliertje. Zet er :7777 achter en klik op 'Add server'. Nu zal je server tussen je favorieten staan en kun je spelen op je eigen server!

Ik hoop je een duidelijke beschrijving te hebben gegeven, mochten er nog vragen zijn dan mag je ze gerust stellen,

VWO-er

Bewerkt: door VWO-er

Geplaatst:

Waarom zegt iedereen altijd www.watismijnip.nl etc etc. dit werkt totaal niet!

Zo moet het:

Ga naar start >> Configuratiescherm >> Netwerk en internet verbindingen >> Netwerkverbindingen >> LAN-Verbinding (bij mij dan in iedergeval) >> tablad ondersteuning >>

En dan staat er IP-adres: en daar achter moet je kijken !

Geplaatst:

Sorry, maar met die site heb ik nog nooit problemen gehad, ik heb zo ook mijn IP kunnen zien dus je kunt die gewoon gebruiken ;).

Geplaatst:

Nee, Danny_k, dat klopt niet echt. Het IP dat je daar te zien krijgt, is je locale IP. Dit werkt enkel voor computers die op jou netwerk aangesloten zijn. Je hebt je IP nodig waarmee je als het ware op het internet surft. Dit kan je verkrijgen door (zoals VWO-er zegt) naar de site 'www.watismijnip.nl' te surfen, en dat IP pakken.

Geplaatst:

Lol en dàt werkt dan bij mij niet meer

Geplaatst:
  • Auteur

Heb je geen programmatjes nodig voor eigen server? (worden er niet genoemd)

Geplaatst:

Natuurlijk heb je V1 nodig om zo'n server op te starten maar ik neem aan dat je dat wel hebt, anders zou je ook geen SA-mp kúnnen spelen. Verder, zoals ik al zei, je moet het programmaatje 'samp-server' runnen, wat op de eerste screen van mij te zien is.

Geplaatst:
Natuurlijk heb je V1 nodig om zo'n server op te starten maar ik neem aan dat je dat wel hebt, anders zou je ook geen SA-mp kúnnen spelen. Verder, zoals ik al zei, je moet het programmaatje 'samp-server' runnen, wat op de eerste screen van mij te zien is.

Maar dat 'samp-server' programmatje gaat meteen weer weg.. :duh:

Geplaatst:

Dat hebben we al opgelost op msn

Bewerkt: door Sandra18[NL]

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.