Jump to content

Featured Replies

comment_743848
Als je in de handling iets wilt veranderen voor bijv een mod, en je hebt dit goed gedaan krijg je het ericht dat je er geen toestemming voor hebt of zoiets, hoe komt dit??

Mvg JeGe

Huh, bij welke mod is dat?

Volgens kan dat nooit, je kan altijd de handling veranderen.

EDIT Hieronder Die van Matthijs is veel beter :puh:

Edited by GTA_XP

comment_743849
Als je in de handling iets wilt veranderen voor bijv een mod, en je hebt dit goed gedaan krijg je het ericht dat je er geen toestemming voor hebt of zoiets, hoe komt dit??

Mvg JeGe

Kan er mee te maken hebben dat je daar geen toestemming voor hebt. Het kan bijvoorbeeld zijn dat er een admin op je PC zit, je vader bijvoorbeeld, die de rechten van de andere gebruikers heeft beperkt, zodat men geen dingen kunnen aanpassen of iets dergelijks. Of bestanden van GTA hier ook onder vallen betwijfel ik dan aan de ene kant weer, maar misschien is het handig te weten of er een soort van admin op je PC zit. Zit deze er niet, dan kunnen we dit probleem uitsluiten en zoeken naar een andere oplossing.

Nog even een tip, misschien dat het helpt. Vink de optie 'alleen lezen' even uit. Dit kan je doen door met je rechtermuisknop op het bestand te klikken en voor 'eigenschappen' te kiezen.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.