Jump to content
Geplaatst:
comment_746718

Ik heb net: Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown gekocht :D

Alleen asl ik een missie start laad ie en dan krijg ik een blauw beeld ik zie dan alleen maar bijv me leven en me kogels maar niet me armen van me mannetje waar hij een geweer/pistool/gun in moet houden inplaats daarvan zie ik een blauw beeld :? Weten jullie mischien hoe dit komt?

PS: De systeem eisen zijn perfecht op San Andreas op te kunnen spelen dus ik denk ik denk weet het dus niet zeker dat het daar niet aan licht wie o wie wil/kan me helpen?

PS: toen ie geinsteleerd was ging hij nog wel even nieuwe driver instaleren kan het mischien daar door komen?

>>> Door Preddy: Je weet wel hoe te editten, waar doe je dat dan niet<<<

Bewerkt: door Preddy

Featured Replies

Geplaatst:
comment_746887

Je kan ook proberen nieuwe drivers van de site van je videokaart te downloaden. Moet je even naar "Start> uitvoeren> DXdiag". En dan beeldscherm. Daar staat het merk van je videokaart en dan moet je even op die site kijken.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.