Posted August 4, 200717 yr comment_747217 Yu, Als ik ingame camhack met "*" knopje aanzet krijg ik dit: Ik denk dat ik perongeluk eits heb ingesteld bij camhack optionsdus weet iemand de instellingen hoe het normaal moet zijn? PS:Ik krijg alleen zo een beeld als ik camhack ingame aanzet hé Greetz
August 4, 200717 yr comment_747223 De instellingen van de camhack zien er zo uit, als je er nog niets aangedaan hebt: Control Settings: Display Settings: Als je daadwerkelijk iets niet goed ingesteld hebt, dan raad ik je aan alle instellingen terug te zetten naar de bovenstaande. Probeer het daarna nog eens weer. Overigens zou het handig kunnen zijn als je na elke verandering even gaat kijken wat voor effect het heeft gehad. Dat voorkomt problemen, waarbij je niet weet waar het probleem vandaan komt.
August 4, 200717 yr Author comment_747224 >>> Door Dutchy3010: Lange quotes zijn niet nodig om te quoten. <<< Ik heb gekeken maar ik had zo de instellingen maar op het schermpje waar je "control options" en "display options" kunt aanklikken staat iets met procent zou dat er ook mee te maken kunnen hebben?
August 6, 200717 yr comment_748753 Wat is camhack?? Met een camhack (zoals deze) kun je de camera neerzetten op elk gewenst punt. In San Andreas zelf zitten al een paar camerastandpunten, maar dankzij deze hack kun je als het ware vrij rond kijken. Vooral handig als je een specifiek punt wil vastleggen, voor bijvoorbeeld filmpjes of een screenshot. Daarnaast zit er een speed-o-meter bij inbegrepen die je snelheid zal meten.
August 6, 200717 yr comment_748756 Wat is camhack?? Dat is een programmaatje waarmee je de camerastandpunten in het spel kunt aanpassen. Bijvoorbeeld dat je tijdens het autorijden de camera in de auto zet. Ook voor fimpjes maken is het makkelijk, je kunt de camera bijvoorbeeld langs de weg 'zetten' en dan voorbij rijden. >hier< te downloaden. @Ninoke: Probeer eens GTA San Andreas en de camera hack opnieuw te installeren. Waarschijnlijk zijn de problemen dan wel opgelost.
August 6, 200717 yr comment_748788 Och dat ja... Volgens mij moet je met ;;;;;;;;;;;;;;; of met '''''''''''''''''''''''''''''omhoog en omlaag. Test het maar even!
August 11, 200717 yr comment_752529 en je dit ook voor andere game's gebruiken want heb geen zin om fraps te kopen ? Ik wil een eigen filmpje maken van -Warrock- Maar het ziet er wel hip uit xD Platte GTA SA Edited August 11, 200717 yr by Gtakiller94
August 12, 200717 yr comment_753160 en je dit ook voor andere game's gebruiken want heb geen zin om fraps te kopen ? Ik wil een eigen filmpje maken van -Warrock- Maar het ziet er wel hip uit xD Platte GTA SA Lijkt mij ook wel lollig...maarre tgg aan de andere kant irri
Yu,
Als ik ingame camhack met "*" knopje aanzet krijg ik dit:
Ik denk dat ik perongeluk eits heb ingesteld bij camhack optionsdus weet iemand de instellingen hoe het normaal moet zijn?
PS:Ik krijg alleen zo een beeld als ik camhack ingame aanzet hé
Greetz