March 30, 200421 yr bij mij loopt gta elke keer vast als ik een save game aan het laden ben en dan geeft ie een piepje en dan loopt de balk nie meer please help want ik kan nou gta nie meer spele. :angry: :wacko:
March 30, 200421 yr Welke save game?? Van een opgeslagen spel, of eentje gedownload van internet?? Welke balk loopt niet meer?? Zie je ook nog een foutmelding?? Wees wat duidelijker!
March 31, 200421 yr bij mij loopt gta elke keer vast als ik een save game aan het laden ben en dan geeft ie een piepje en dan loopt de balk nie meer please help want ik kan nou gta nie meer spele. :angry: :wacko: Ja heb ik ook gehad...dan heb je virus in je computer (denk ik)
bij mij loopt gta elke keer vast als ik een save game aan het laden ben en dan geeft ie een piepje en dan loopt de balk nie meer please help want ik kan nou gta nie meer spele. :angry: :wacko: