Jump to content
Geplaatst:
comment_757680

Eerst wil ik ff zeggen sorry als ik het verkeerd heb gezet onder SA: General!

Ik wist namelijk even niet waar het moest.

Uhm ja, weet iemand hoe je de auto plekken kan veranderen.

Bijvoorbeeld voor sweet's huis staat altijd een auto.

Kan je die veranden in bijvoorbeeld een Politie-auto (ik noem maar wat)

Heb een keertje gedaan bij vice city iets in main volgens mij.

Naja alvast bedankt.

:cya:

Featured Replies

Geplaatst:
comment_757686

Eerst moet je main.scm decompileren, door bijvoorbeeld Sannybuilder te gebruiken (Run - Decompile). Daarna moet je de volgende lijn opzoeken:

09E2: $2765 = parked_car_generator_w_numberplate #GREENWOO 59 34 0 alarm 0 door_lock 0 0 10000 plate "GROVE4L_" at $138 $139 $140 angle $141

Vervolgens #GREENWOO veranderen in de auto naar keuze:

POLICE_LA

POLICE_SF

POLICE_VG

POLRANGER

(deze kan je vinden in bijvoorbeeld handling.cfg)

Tot slot weer "compileren" (Run - Compile).

Helaas zijn niet alle auto's in main.scm te vinden, sommige zijn hardcoded...

Geplaatst:
  • Auteur
comment_757691

Oke maar hoe zoek ik dan de auto van sweet op.

Die wil ik veranderen met een admiral.

en btw bedankt voor het verplaatsen ^_^

EDIT: Uhm, heb nog een tut gelezen en heb sanny builder 3 nederlands.

Ik kan main.sc wel laden en handling etc. Maar main.scm zelf niet.

dit staat er dan: Thread niet gevonden. Base 8. Waarschijnlijk ik script.img kapot.

Vaag :puh:

Bewerkt: door DJ CJ

Geplaatst:
comment_757701
Oke maar hoe zoek ik dan de auto van sweet op.

Die wil ik veranderen met een admiral.

en btw bedankt voor het verplaatsen ^_^

Om die op te zoeken heb je de coordinaten nodig van de auto. Waarschijnlijk kan je in de Downloaddatabase of op de grotere mod sites een coordinaten tool vinden.

greetz :sigaar:

BTW ik zie al aan de code van Dutchy3010 dat die voor de Greenwood van Sweet gebruikt is , je kan hem dus letterlijk overnemen.

Bewerkt: door Galiorix

Geplaatst:
comment_757708
Ja maar hoe gewoon overnemen? Ik kan main.scm niet openen in sanny builder 3 (zie vorige bericht)

En waar zou ik het dan in moeten plakken?

Zoek in Sannybuilder (als ie het weer doet) naar "GROVE4L_". Dit is een unieke code , namelijk die van de nummerplaat van Sweet. Als je de goede code te pakken heb vervang je de ID van de Greenwood (#GREENWOO) naar die van bijvoorbeeld de Patriot(#PATRIOT).

Greetz :sigaar:

Geplaatst:
  • Auteur
comment_757742

Ja, maar hoebedoel je zoeken dan moet ik tog eerst main.scm openen?

Die doet het op een of andere manier niet.

EDIT: Met Sa mission builder geeft ie ook fout aan met script.img...

Het is dus wel duidelijk dat ik het niet geopend krijg.

Is het dan ook mogelijk om de greenwood te vervangen met een admiral.

Zo ja, hoe moet dat dan?

Bewerkt: door DJ CJ

Geplaatst:
comment_757765
Ja, maar hoebedoel je zoeken dan moet ik tog eerst main.scm openen?

Die doet het op een of andere manier niet.

EDIT: Met Sa mission builder geeft ie ook fout aan met script.img...

Het is dus wel duidelijk dat ik het niet geopend krijg.

Is het dan ook mogelijk om de greenwood te vervangen met een admiral.

Zo ja, hoe moet dat dan?

Als er iets mis is met script.img zal je denk ik GTA San Andreas opnieuw moeten instaleren , er is geen andere manier. Ik zal nog eens uitleggen hoe je de Greenwood van Sweet in stappen:

1.Open Main.scm in Sanny of SA Mission Builder en Decompile hem.

2.Zoek naar "GROVE4L_".

3.Als het goed is kom je dan bij de code uit die Dutchy je gegeven heeft.

4.vervang #GREEWOO voor #ADMIRAL

5. Druk op Compile

5. Start GTA San Andreas en start een nieuwe save game (oude werken niet)

6. Als je bij GroveStreet aankomt staat er als het goed is een Admiral met het kenteken: Grove4l.

Greetz en succes :sigaar:

Geplaatst:
comment_757811
Oke ik zal san andreas dus opnieuw moeten installeren.

Ik weet nog niet of ik dat doe maar anders probeer ik het wel ff uit.

Bedankt allemaal!

Waarom moet je hem opnieuw installeren? Elke main.scm, maak niet uit welke aanpassing je maakt, moet te openen zijn in Sannybuilder 3. Dat doe je als volgt:

post-33831-1187550372_thumb.png

post-33831-1187550387_thumb.png

post-33831-1187550394_thumb.png

En dan heb je hem geopend...

Wat ook kan zijn, is dat je de map op "Alleen lezen" hebt staan, zorg dat je de volgende Eigenschappen van de map hebt:

post-33831-1187550573.png

Succes :)

Geplaatst:
  • Auteur
comment_757958

Is het mogelijk om zo'n auto te spawnen (voor sweet's huis) maar dan zonder dat je new game moet doen.

Heb nu gedaan klik ik op new game lukt alles wel, maar doe ik laad game staat er nog een greenwood ^_^

Geplaatst:
comment_757963

het kan zijn, omdat jij de #GREENWOO wilde veranderen in een andere auto, dat je hebt gezocht naar de GROVE_4_live code om dat op het nummerbord te zetten. dan heb je dus gewoon 1 van die #GREENWOO veranderd in een andere wagen, terwijl die code er wel meer als 100 keer instaat als je ernaar zoekt, dus je weet nooit welke degene is die jij wilt veranderen. En de greenwood die buiten de missies wel eens voor sweet zijn huis staat, word waarschijnlijk niet eens via SCM neergezet maar vanuit een IPL bestand als ik het goed heb.

hopelijk snap je mijn uitleg, zo niet, dan moet je even vragen wat je niet snapt.

succes verder,

Greetz,

Black Force

Geplaatst:
comment_758117

Dat is niet waar, Black Force. Althans, niet volledig. Je hebt gelijk dat je niet op "GROVE_4L" moet zoeken, want dan kom je ook dingen tegen die ín de missies zijn. Maar de auto van Sweet wordt wel degelijk gespawnt met SCM, voor zijn huis, in de thread "INITIAL". Het is een cargenerator.

De regel die ik eerder gegeven heb in dit topic, is dus de cargenerator van de Greenwood. Natuurlijk komt het vaker voor, omdat je bij bepaalde missies deze Greenwood krijgt.

Overigens weet ik niet of je het kunt aanpassen zodat je geen new game hoeft te starten. Een mogelijkheid is om gewoon het model van de Greenwood te veranderen, met bijvoorbeeld SAMA. Daarnaast zou je ook kunnen kijken naar een nieuwe(re) techniek, namelijk CLEO3, die ingebouwd is in SannyBuilder.

Succes. :)

  • 2 weken later...
Geplaatst:
comment_765382

CLEO3 is een vrij nieuwe techniek, die gebruikt maakt van DLL's om eigen code in SA te hangen. Daarmee kun je eigen gemaakte SCM code uitvoeren, naast de normale main.scm zonder dat het invloed heeft op savegame compatibility.

Daarnaast zijn er nog enkele andere leuke features:

* Nieuwe SCM codes toegevoegd om game-memory te kunnen manipuleren

* Plugins meegeleverd, om makkelijk SCM code te kunnen debuggen.

CLEO3 wordt standaard met sanny-builder vanaf versie3 meegeleverd, en daar zit ook documentatie bij.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.