Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

PSP aan TV aansluiten.

Geplaatst:

Hallo,

Ik vroeg me af of het mogelijk is om je PSP aan te sluiten op je TV ZONDER een of meerdere kabels te kopen, misschien met behulp van een ander kabeltje wat de meeste mensen in huis hebben ofzo? Indien dit mogelijk is op een andere manier dan geld uitgeven, hoor ik het graag!

Alvast bedankt,

-Kin-

Featured Replies

Geplaatst:

neee dat kan helaas niet je moet er een kabel en accerios voor hebben van bijna 1000 euro heb zelf ook eens gevraagd bij de servicelijn van sony

Hallo,

Ik vroeg me af of het mogelijk is om je PSP aan te sluiten op je TV ZONDER een of meerdere kabels te kopen, misschien met behulp van een ander kabeltje wat de meeste mensen in huis hebben ofzo? Indien dit mogelijk is op een andere manier dan geld uitgeven, hoor ik het graag!

Alvast bedankt,

-Kin-

Geplaatst:

Ik zit even hardop te denken, maar... Waarom zou je in hemelsnaam je PSP op een TV aan willen sluiten? De PSP heeft een resolutie van 480×272, de meeste 'gewone' TV's, waaronder de oude dikke versies hebben een resolutie van 640x480, ofwel je krijgt een enorm uitgerekt, pixelig beeld, en da's niet echt wat je wilt, toch?

Geplaatst:

De oude PSP kun je volgens mijn met zoon lompe koelkast blok beelden naar de TV sturen.

En met de nieuwe PSP die in september komt hoef je alleen een kabel te hebben van PSP naar TV. ;)

Geplaatst:
  • Auteur

Bedankt voor jullie reacties :Y ! Ik weet genoeg, ik dacht alleen dan kon het ook een Thuis console zijn, dat zou ECHT mooi zijn. :schater:

Geplaatst:

Even een duidelijk antwoord met alle feiten erin:

De "oude" PSP kan via de 'LocationFree Station' TV op de PSP gekeken worden, je kan hem dus niet op de TV aansluiten. Dit is overigens op geen enkele andere manier mogelijk.

Bij de "nieuwe" PSP die je vanaf begin september voor €160,- kan kopen is deze mogelijkheid er wel, echter moet je wel een speciale AV of Component kopen, de prijs ervan is nog niet bekend, meer over deze kabeltjes kan je 'hier' vinden.

Kortom: Bij de oude versie van de PSP is het Niet mogelijk hem uberhaupt aan te sluiten op de TV, maar met de nieuwe versie is die Wel mogelijk alleen is hier een speciale kabel voor nodig.

Ikkes.

Geplaatst:

De oude PSP kun je Wel op je TV aansluiten. :YBewijs :puh:

Geplaatst:
  • Auteur

Aah ok, hoewel ik de PSP2 wel oneerlijk vind tegenover de originele PSP :-( De mijne is pas 1,2 maanden oud :7 Maar ach,....nogmaals bedankt voor jullie reacties trouwens, ze hebben me enorm geholpen :cya:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.