Geplaatst: 22 augustus 200717 jaren comment_759905 Waarom is GTA zo'n goed spel vertel het hier. en waarom is het beter dan true crime, The Getaway of driver
Geplaatst: 22 augustus 200717 jaren comment_759910 Waarom is GTA zo'n goed spel vertel het hier.en waarom is het beter dan true crime, The Getaway of driver ik denk omdat er zoveeel mogelijk is. ik zelf speel nooit die andere spelle als getaway en driver en treu crime. maar ik vind dat de enigste spellen die met GTA kunnen concureren scarface:the world is yours en godfather:the game zijn. dat zijn precies ook zulke spellen als GTA.
Geplaatst: 23 augustus 200717 jaren comment_760341 Ik kies ook wel voor de dingen die je kan doen je hebt gewoon veel keuzes. Maar ik denk dat de meeste echter voor het schieten gaan .
Geplaatst: 24 augustus 200717 jaren comment_761150 in gta games kun je veel doen en bij san adreas is dat letterlijk. je hebt zijmissies ook nog enzo en het schieten natuurlijk ook. je kunt gewoon met alles rijden dat op wielen staat.
Geplaatst: 24 augustus 200717 jaren comment_761155 Waarom is GTA zo'n goed spel vertel het hier. Nou omdat GTA gewoon een vet spel is! En je kunt er staan waar je staan wilt en waarom is het beter dan true crime, The Getaway of driver Omdat GTA er veel beter uit ziet.. En natuurlijk veel betere en leukere missie's! Ik heb nooit echt een gevoel gehad bij True crime of Getaway Bij GTA had ik dat wel meteen! True crime had ik ooit eens gekocht voor mijn ps2. Die zelfde dag had ik hem weer terug gebracht In een woord:SAAI. Het zijn gewoon een stel 'na-apers' van Rockstar(GTA)
Geplaatst: 24 augustus 200717 jaren comment_761201 Waarom is GTA zo'n goed spel vertel het hier.Nou omdat GTA gewoon een vet spel is! En je kunt er staan waar je staan wilt en waarom is het beter dan true crime, The Getaway of driver Omdat GTA er veel beter uit ziet.. En natuurlijk veel betere en leukere missie's! Ik heb nooit echt een gevoel gehad bij True crime of Getaway Bij GTA had ik dat wel meteen! True crime had ik ooit eens gekocht voor mijn ps2. Die zelfde dag had ik hem weer terug gebracht In een woord:SAAI. Het zijn gewoon een stel 'na-apers' van Rockstar(GTA) Heb je Driver Parallel lines wel eens gespeeld dan? Die is echt veel mooier dan GTA. En True Crime is helemaal niet saai (NY bedoel ik dan), je moet gewoon even doorhebben hoe het werkt. Ik heb me er maandenlang mee veermaakt.
Geplaatst: 24 augustus 200717 jaren comment_761257 Waarom is GTA zo'n goed spel vertel het hier.Nou omdat GTA gewoon een vet spel is! En je kunt er staan waar je staan wilt en waarom is het beter dan true crime, The Getaway of driver Omdat GTA er veel beter uit ziet.. En natuurlijk veel betere en leukere missie's! Ik heb nooit echt een gevoel gehad bij True crime of Getaway Bij GTA had ik dat wel meteen! True crime had ik ooit eens gekocht voor mijn ps2. Die zelfde dag had ik hem weer terug gebracht In een woord:SAAI. Het zijn gewoon een stel 'na-apers' van Rockstar(GTA) Heb je Driver Parallel lines wel eens gespeeld dan? Die is echt veel mooier dan GTA. En True Crime is helemaal niet saai (NY bedoel ik dan), je moet gewoon even doorhebben hoe het werkt. Ik heb me er maandenlang mee veermaakt. Nee NY niet nee maar LA die ik had wel En nee Driver heb ik nooit gespeeld dus ik weet ook niet of het mooier is dan GTA Bewerkt: 24 augustus 200717 jaren door GrandTheftTwanO
Geplaatst: 25 augustus 200717 jaren comment_761954 GTA is beter dan welke free-roaming game dan ook , omdat er na de missies nog heel veel te doen is. Niet alleen maar racen en uitmoorden , maar ook gokken op paarden , politie missies , ambulance missies , brandweer missies , pizza missies , school missies , etc.
Geplaatst: 25 augustus 200717 jaren comment_762013 Hier heb je het over GTA:SA DaH,Maar als je voorstelde hoe het een paar jaar terug was met GTA 2.Toen was Driver 1 uit en die was zo veel beter!
Geplaatst: 25 augustus 200717 jaren comment_762029 GrandTheftAuto : Dit vind de best free-roaming game serie. Hier loopt alles altijd heel soepel. De verhalen zijn leuk. Je kan veel veschillenden dingen doen. De graphics zijn vaak niet zo heel goed. Maar met GTA IV lijkt daar verandering in te komen. True Crime : TC LA heb ik nooit zo veel gespeeld. Maar TC NY wel. Ik vond dit een heel leuk spel. Het verhaal was ook. De graphics waren op sommige punten beter dan die van GTA. Alleen is de besturing een probleem bij TC. Saints Row : Saints vind ik redelijk. Het verhaal is niet zo super. En de graphics van Saints Row zijn ongeveer net zoals GTA SA op de Pc. Verder kun je wel redelijk wat dingen doen. Scareface : Dit spel heb ik nu ongeveer 2 maanden op de Ps2. Ik vind het redelijk leuk. Het verhaal is tot nu toe wel aardig. Alleen moet je veel de zelfde dingen doen. De Graphics vind ik wel best mooi. The Godfather : Dit spel heb ik ook pas ongeveer 2 maanden op de Ps2. Ik vind het wel leuk. Alleen je kan er niet zo heel veel vind ik dan. Het verhaal is opzich wel mooi. De graphics op de Ps2 vallen wel een beetje tegen. En over The Getaway & Driver kan ik niet oordelen. De games heb ik niet gespeeld. Maar ik vind GTA dus wel de beste.
Geplaatst: 27 augustus 200717 jaren comment_763177 is een beetje logich zeker maar de the getaway1 was een zaaaalig spel
Geplaatst: 3 september 200717 jaren Auteur comment_768801 omdat je er zo veel kunt wat ik aan the getaway 1 leuk vond was de knipperlichten die je zelf kon aanzetten maar treu crime is balle zooi en driver gaat nog wel
Geplaatst: 4 september 200717 jaren Auteur comment_769506 oo jaah bij getaway 2 die fiets kan je niet sneller zoals bij gta sa en dei motors stuurde egt klote
Geplaatst: 11 september 200717 jaren comment_773822 Ik vindt het nogal een zinloze discussie iedereen die hier zit zal zeggen dat gta beter is omdat ze tenslotte op een gtaforum zitten als je bijv op een driver-forum zat dan was het weer helemaal anders. En je moet een spel nooit beoordelen op het feit dat die wat lijkt op een ander spel want een ander spel heeft net zoveel recht om hetzelfde te doen als die andere spel het deed. gta rullez hoe op met dubbelposten Bewerkt: 11 september 200717 jaren door powerpats
Waarom is GTA zo'n goed spel vertel het hier.
en waarom is het beter dan true crime, The Getaway of driver