Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

hoe maak ik skins voor op auto's

Geplaatst:

hoe maakt ik skins voor bijvoorbeeld op de monster?

ik heb photoshop

Featured Replies

Geplaatst:

Dit doe je met 2 programmaatjes; TXD Workshop en IMG Tool 2.0.

Beide tools heb je met Google zo gevonden, daar hoef je echt niet lang voor te zoeken.

In IMG Tool open je C:/Program Files/Rockstar Games/GTA San Andreas/models/gta3.img. Nu zoek (F2) je naar de monster.txd of iets dergelijks. Nu extract je m naar bijvoorbeeld je bureaublad. Vervolgens open je dit txd bestand met TXD Workshop. Je klikt op de afbeelding die je wilt veranderen en vervolgens op Export. Exporteer een bitmap en open die weer in photoshop of paint of wat dan ook. Pas m aan, sla m op, importeer m weer in monster.txd, sla op, importeer in gta3.img, rebuild archive. Ga ingame nu opzoek naar een monster en de nieuwe skin staat erop. Let er wel op dat je skin .bmp of .png of iets dergelijks is en dat je de afbeelding niet groter/kleiner maakt.

Tevens staat er in de Master Tutorial List een tutorial met een gedetailleerdere uitleg over het vervangen van een texture.

Bewerkt: door K.O.

Geplaatst:
  • Auteur

ok :) bedankt voor de uitgebreide uitleg :D

maar waarom alleen de txd en niet de dff ?

Bewerkt: door mister-justin

Geplaatst:

De dff is het model van het voertuig, zeg maar de vorm. De txd is het plaatje dat om die vorm heen is gestopt. Aangezien jij skins wil maken, hoef je de DFF niet te veranderen.

Geplaatst:
  • Auteur

ok maar hoe zet je dan bijv iets op de infernus?

Geplaatst:

Hoe bedoel je "er iets op zetten"?

Als in 'een voorwerp bovenop de auto zetten'? Of als in 'een afbeelding op de auto zetten'?

Bij het ene moet je namelijk de DFF exporteren en openen in een 3D programma als 3D Studio MAX en bij het andere moet je op precies dezelfde manier te werk gaan (zoals ik in bovenaan dit topic beschreven heb), maar dan voor infernus.txd.

Bewerkt: door K.O.

Geplaatst:
  • Auteur
Hoe bedoel je "er iets op zetten"?

Als in 'een voorwerp bovenop de auto zetten'? Of als in 'een afbeelding op de auto zetten'?

Bij het ene moet je namelijk de DFF exporteren en openen in een 3D programma als 3D Studio MAX en bij het andere moet je op precies dezelfde manier te werk gaan (zoals ik in bovenaan dit topic beschreven heb), maar dan voor infernus.txd.

ik bedoel een logo op de auto bijv.

maar wat zijn de req voor 3d max

heb maar 64mb video

Geplaatst:

3d studio max heb je alleen nodig als je de vorm van het object wilt veranderen.

De volledige system requirements voor zowel de 32-bit als de 64-bit versie kun je hier lezen.

(Dat geld trouwens voor 3ds Max 2008 en misschien niet precies voor de versie die jij hebt/wil hebben)

Ik zou als ik jou was voor de 32-bit versie gaan. Je videokaart hoeft dan slechts OpenGL en Direct3D te ondersteunen en dat doen de meesten wel.

Edit: Hier heb ik ook de sys req voor 3dsmax7 gevonden als je die versie wil. Heb je nog steeds een andere versie en wil je het per se exact weten? Google -> zoektermen "system requirements autodesk 3dsmax-<versienummer>"

Bewerkt: door K.O.

Geplaatst:
  • Auteur

ok :) bedankt voor de goede uitleg _O_

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.