Geplaatst: 31 augustus 200717 jaren comment_766547 als ik gta een savefile laad(niet gedownload!)dan krijg ik een errorcode en moet ie sluiten hoe kan dit gebeuren?????? edit:bedankt voor de hulp werkt weer(behalve als ik een beeeeeeeeeertje extreem doe paar honder tank laten verschijnen en laten exploderen) kan op Bewerkt: 1 september 200717 jaren door xorpa
Geplaatst: 31 augustus 200717 jaren comment_766559 Ga naar de map "GTA3 User Files", die vind je in de map "Eigen documenten. Eenmaal in de map "GTA3 User Files" verwijder je het bestandje "gta3.set". Start daarna het spel weer opnieuw op. Als dat niet helpt kan je nog een herinstallatie van het spel proberen.. Succes.
Geplaatst: 31 augustus 200717 jaren comment_766647 en als je je save game niet wil verliezen staat in mijn docementen in een map User Files instal het spel opnieuw maar niet de map User Files verwijderen dan kan je de save game gewoon verder spelen suc6
als ik gta een savefile laad(niet gedownload!)dan krijg ik een errorcode en moet ie sluiten
hoe kan dit gebeuren??????
edit:bedankt voor de hulp werkt weer(behalve als ik een beeeeeeeeeertje extreem doe paar honder tank laten verschijnen en laten exploderen)
kan
op
Bewerkt: door xorpa