Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_771316

hallo,

ik wil graag weten hoe je wapens en maps en skins enzo in de game kan krijgen??!!!

kan iemand mij plz vertelleen hoe??

ik heb al eeen mod installer maar die werkt alleen met voertuigen?? weet iemand een mod installerr voor maps en wapens,skins enzo??

greetz luke

Featured Replies

Geplaatst:
comment_771325
hallo,

ik wil graag weten hoe je wapens en maps en skins enzo in de game kan krijgen??!!!

kan iemand mij plz vertelleen hoe??

ik heb al eeen mod installer maar die werkt alleen met voertuigen?? weet iemand een mod installerr voor maps en wapens,skins enzo??

greetz luke

Maps, skins en vrijwel elke andere mod is te installeren met de IMG Tool. Die IMG Tool is een programma waar je erg gemakkelijk bestanden mee kunt toevoegen of verwijderen. Uitstekend dus om mods te installeren. Bijna elke mods bestaat uit '.dff' en '.txd' bestanden die dus met die IMG Tool geïnstalleerd kunnen worden. Ik raad je aan deze tutorial eens door te lezen. Daar wordt uitgelegd hoe je een voertuig installeert, maar waar je vooral op moet letten, is hoe je die bestanden vervangt. Als je dat onder de knie hebt, kun je in principe elke mod installeren met de IMG Tool. Overigens bestaan er voor zover ik weet ook geen installer voor deze mods, dus het moet sowieso met de IMG Tool. Daarnaast is een handmatige installatie altijd beter, aangezien je dan kijkt hebt op hetgeen je doet. :Y

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.