Jump to content
Geplaatst:
comment_4086

Weet je deze missie nog??

Wie kan mij vertellen:

- Welke missie is dit?

- Waarom moest je deze man vermoorden?? ( De man die schiet )

- In wat voor auto reed deze man??

- De hoeveelste missie is dit?

Degene met alle antwoorden goed, is Gta 3 expert! :puh:

post-5-1080853657.jpg

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_4128
Hmm dit lijkt me wel erg moeilijk. Het plaatje is redelijk onduidelijk. Kan je misschien een wat scherper plaatje plaatsen?

Hmmzz.., dat kan wel, maar dan zie je de auto heel goed staan.. Ik zal het even proberen, dan maak ik de auto wel zwart ofso..

EDIT: Nee, dat gaat niet, sorry.. Je kunt op het plaatje genoeg zien! Het gaat om een negroide man in het paars, met paarse hoed.. En hij heeft een shotgun!

Hint: het is een missie met Diablos..

Geplaatst:
  • Auteur
comment_4199
Mischien was't ewen pooier die spank aan de hoere wou geven. ik kijk meestal geen filmpjes dus iok weet't nie precies

Je zit er 2 missies vandaan! :puh:

Het is gewoon ff terug denken..! De filmpjes kijk ik altijd, anders volg ik het verhaal niet..!

Geplaatst:
  • Auteur
comment_4224

Jep, dat zei hij.. My Backyard = mijn achtertuin! Deze 2 Diablos hebben 2 van Luigi's meisjes gene*kt in zijn achtertuin! Daarom moest je deze man doodschieten.. Goed gedacht 8-Ball! Jij bent GTA3 Expert!! :D

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.