Jump to content

Featured Replies

comment_773329

Hey Niekyy,

Aangezien je aangeeft dat je wél de originele DVD van San Andreas hebt zijn er nog maar twee mogelijkheden voor de oorzaak van dit probleem(wt ik zo kan bedenken):


  1. 1. De DVD is beschadigt, dit herken je aan krassen op de achterkant van de DVD, dit is soms op te lossen door een bepaalde manier van poetsten, maar meestal moet je een nieuwe disc kopen.
    2. Je DVD-speler in je computer is kapot of niet goed aangesloten, als dit het geval is kan hij ook geen enkele andere DVD/CD afspelen. Je verhelpt het door in eerste instantie de kabels even goed aandrukken en vervolgens evt. de drivers opnieuw te installerren, helpt dit allemaal niet dan is het vaak einde verhaal.

Succes ermee,

Ikkes.

comment_774311

Hey.

Ook al heb je het spel vroeger wel al, met dezelfe DVD speler en dezelde DVD, gespeeld kan het nog zo zijn dat er een het begeven heeft. Dus is het toch verstandig om even naar de dingen, die ik in mijn vorige post beschreef, te kijken :Y .

Succes ermee,

Ikkes.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.