Posted September 10, 200717 yr comment_773599 Hallo, Ik heb laats GTA Liberty city stories gehaald in de winkel. en daar heb ik een aantal missies bij gehaald en toen ben ik er een paar weken mee gestopt. maar nu ik weer verder wil spelen geeft het spel aan dat er geen opgeslagen spel op de memory card staan. en ik weet heel zeker dat hij er nog op staad want ik heb maar 1 card, en mijn armax geeft ook aan dat er GTA LCS bestanden op staan. dus het staat er op maar kan hem niet spelen help my
September 11, 200717 yr comment_773714 Ik denk dat je hiervoor een nieuwe (tjah) memory card zal moeten kopen
September 11, 200717 yr Author comment_773735 nee dat kan het niet zijn want andere savegames laad hij wel gewoon. dus hij zit er goed in en hij doet het ook nog gewoon
September 11, 200717 yr comment_773762 Wie weet is je savegame corupted geworden. Dan betekend dat jij je ps2 hebt afgesloten terwijl je aan het saven was. Oplossing. Je moet gewoon opnieuw beginnen. Je oude savegame zal niet meer te redden zijn.
September 11, 200717 yr Author comment_773909 auwa als dat zo is heb ik echt pech want ik was niet ver in de missies maar ik had al wel veel geld en wapens
September 12, 200717 yr comment_774555 Ja, Rullez heeft helaas gelijk. Ik had dit probleem laatst nog met Tony Hawk. Er is niks aan te doen. Dus dat wordt je savegames wissen en een nieuwe aanmaken.
Hallo,
Ik heb laats GTA Liberty city stories gehaald in de winkel.
en daar heb ik een aantal missies bij gehaald en toen ben ik er een paar weken mee gestopt.
maar nu ik weer verder wil spelen geeft het spel aan dat er geen opgeslagen spel op de memory card staan.
en ik weet heel zeker dat hij er nog op staad want ik heb maar 1 card, en mijn armax geeft ook aan dat er GTA LCS bestanden op staan.
dus het staat er op maar kan hem niet spelen help my

