Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:

hallo iedereen weet er iemand waar ik mta kan downloaden?en ik heb ook veel mods mag dat of moet ik nog een soort cleane versie van sa hebben want heb geen zin om alle mods te deïnstalleren :@

Bewerkt: door moechy

Featured Replies

Geplaatst:

Ik vond dit heel gemakkelijk met Google :clown: De eerste treffer: klik :) Voor je andere vraag zou ik je aanraden op de site te kijken of in deze sectie van ons forum te kijken :)

Geplaatst:
  • Auteur

maar welke versie moet ik pakken?

Geplaatst:

Het is in jouw geval (nog) niet mogelijk om MTA te spelen, aangezien je een aantal modificaties geïnstalleerd hebt. Één voor één deïnstalleren lijkt mij ook geen handige optie, vandaar dat ik je aanraad om het gehele spel eens opnieuw te installeren. Alle aanpassingen in en rondom het spel zullen vervolgens, als het goed is, gereset worden.

Topic overigens verplaatst naar het 'MTA: Help' forum.

Geplaatst:
maar welke versie moet ik pakken?

De nieuwste versie, uiteraard. Op moment van spreken is de nieuwste versie: 'MTA:SA Race v1.1.1'. Let er wel even op dat je de 'Win23 client' versie download, deze is namelijk voor de gewone gebruikers op Windows. De 'win32 server' versie is voor gebruikers met een server en de nog overgebleven versie is voor gebruikers met Linux. De installatie spreekt voor zichzelf verder, maar natuurlijk kun je altijd even vragen. :Y

Geplaatst:
  • Auteur

toen ik hem opstartte kreeg ik geen servers en blokkeerde het kan iemand me helpen??

Geplaatst:

Om servers te krijgen: zet je firewall uit.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.